1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Arkadaşlar yardım!!!

1. I_RevenTon_I

I_RevenTon_I Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yeni çar açıcam ancak bi arkadaşımın düşüncesi benide düşündürdü hemde istediğim BuıLdlerdi...................Sizceee Warlock-Cleric çar nasıL olur unıque kesmeyi gözden çıkardım tabiki, hemde guiLdimize yardım amaçlı.......??????

2. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    viewtopic.php?f=101&t=71339

3. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Yardım amaçlı tabikide açılabailir cleric+bard 90 lvl a kadar gidilip warlock ta sonradan açılabilir maksat noise ve hızlı koşmayı kullanmak ama bununla ilgili birçok topic var oralarıda incele derim

4. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Vallahi bende bu mevzuyu arkadaş ile tartıştım. Warlock/Cleric. Arkadaş acayip iddalı. Mükemmel bir char diyor. Yatmaz aynı zamanda da 1 vs 1 de yatıramayacağı char yokmuş... mantıkende öyle. Statuslerı yaptıkdan sonra clerici takıp o tek atan skilli vursan karşında full sunlu adam bile duramaz. Her şekilde tek atarsın.

5. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    PVP'de Titus gibi ilk basta sleep atıp 30 sn uyuttuktan sonra offering veya pure offering çakarsan karşında Gm zor durur :D
    (Tabi adamın elinde block varsa block koyabilir,emin degilim offeringe block olup olmadığına ama...)BU taktik brz adice tabii zevk alırmısın bilmem.Ama sadece warlock skilleriylede rahat öldürursun müthiş seyler var division hidden gibi...İyi kasarsın,hp pot çok az kullanırsın çünkü hp çalma skillin var.Zerk müthiş çabuk doluyor bunuda sölemek isterim.44-45 lwla kdr brz sıkar ama sonra güzel olur,bende ole olmustu.

6. Tano

Tano Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence Warlock un cok avantajları var.Sleep var Stun var kan cekme var char unıque kesemez sadece tek basına yakalarsa oda sanıyeler ıcınde hepsı zehırlerını yapması gerek.Warlock ozellıkle PvP ıcın kullanılır

7. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ayrıca kalesavaşı vede mesleklerdede işe yarar ama teketekseniz