yeni sbot aldım ben önceden srobot kullanıyordum 95 lwl monsterlerde kasıyorum decay zehiri vurduğunda monster charım normal üniversall pill kullanmıyordu boşu boşuna harcamıyordu. sadece fire cold ligh da pill kullanıyordu srobottayken.Şimdi sbot aldım orada kassam decay zehiri vursa monster sbot üniversall pill basıyormu bilgi verirseniz sevinirim. (Bana sadece cold ve firede pill basması gerekiyor.)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla yorgunum çözüm üretemiyorum yarın sakin kafayla yanıtlayacağım kanıma alkol de karıştı zati :D :P

PS : güzel soru ama.

teşşekkürler admin. Benim sorunum srobotta olduğu gibi force skillerinde zehiri normal üniversal pill silemediği için boşa basıyordu ama yeni botta artık basmıyor sadece cold ve fireye basıyor. Sbot bu durum nasıl force zehiri vurdğu zaman mobs normal üniversall pill basıyormu. ??????

anladım inş. en kısa zamanda o düzelir yoksa ben 94 lerde kasıyorum decay zehiri vurduğu zaman pill boşa bastığı için bende anında 300pill alıyorum bitirir.Teşekkürler cevapın için.

ARkadaslar bilen bir kişi daha yanıtlayabilirmi. Bu problem sizce giderilirmi veya giderilmesi için sbot resmi sitesine bir report filan yapmam gereklimi ????

ing cesi cok iyi arkadaslardan bir yardım alsam.buradan bizim ailede varmı bir gönüllü ? ama gidip translate programıyla deilde anlamlı cümleler kurabilen.

Bu sorun 1,14b ile düzeltildi
* Fixed bug with using universal pills on all status effect series.
* Bot can now buy Purification pills
* Bot can be set to use purification pills automatically
:thumbsup:

Yukarı Alt