1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Arkadaşlar yardım lazım bi ödevime .

1. batuhan 3X

batuhan 3X Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunun gibi 30 sayfa ödevim var .
    bu sayfanın sayılıp gruplandırılması gerekiyo yardımınıza ihtiyacım var
    atıyorum burada ertem şener kaç adet varsa yanına yazılacak örnegın
    ertem şener 100 tane rıdvan dilmen 200 diye ayrılması gerekiyor yardım lutfen

ertem şener, RIDVAN DİLMEN, YOK, Ntvspor Gecesi - Özgür Buzbaş, yüzde yüz futbol rıdvan dilmen, Maraton - Şansal Büyüka, maraton - şansal büyüka, yok, Ntvspor Gecesi - Özgür Buzbaş, izlemiyorum, şansal büyüka, ceyhun yılmaz 21, %100 Futbol / Güntekin Onay, maraton şansal büyüka, yok, -, emre tilev, telegol, telegol, burcu esmersoy, Yok, Ntv-Ntvspor Rıdvan Dilmen, -, telegol SERHAT ULUEREN, güntekin onay spor gecesi, dspor, dspor, EMRE TİLEV, İzlemşyorum, telegol , telegol erman toroglu, maraton şansal büyükağ, maraton şansal büyükağ, telegol emin çağar, dsdsdsdsd, ntvspor tuğba kural, maraton rıdvan dilmen, stadyum, yok, futbol gündemi, 1 e 1 futbol sergen yalçın, 1 e 1 futbol sergen yalçın, 1 e 1 futbol sergen yalçın, 1 e 1 futbol sergen yalçın, 1 e 1 futbol sergen yalçın, 1 e 1 futbol sergen yalçın, 1 e 1 futbol sergen yalçın, eurosport, NTV SPOR 14-16 DİLARA GÖNDER, Telegol- Serhat Ulueren, Maraton Erman Toroğlu, yok, Maraton, santra-, lig özel, -, yok, -, -, maraton şansal büyüa, YOK, ntv, maraton, sevmiyorum, DENİZ TÜRE, NtvSpor gultekin onay, Telegol, ---, maraton şansal büyüka, ersin düzen stadyum, yok, -, spor servisi mehmet demirkol, yok, telegol, yok, ntv spor/ emek ege ve özgür buzbaş, telegol, ntv spor , ntv burcu esmersoy, Spor Servisi , erman toroglu, yok, spor sayfası, NTV Spor, Hakan Şükür, yüzde yüz futbol güntekin onay, ntv, ntv, lig tv, 90 dakika güntekin onay, yok, telegol , ilgilenmiyorum, telegol - kel adam, ersin düzen stadyum , -, emre tilev spor gündemi, %100 Futbol-Rıdvan Dilmen, yok, MELİH GÜMÜŞBIÇAK, hiç biri, erdoğan arıkan trt, 100 de 100 futbol güntekin onay, telegol serhat ulueren, KANAL D SPOR VE ERTEM ŞENER, Telegol , a, TELEGOL, ntv spor emre tilev, BURCU ESMERSOY, kanal d spor emre tilev , stadyum, Günaydın Fotbol, yok, lig tv 21, ntv spor Rıdvan Dilmen, spor gundemı, telegol, kanal d spor emre tilev , telegol serhat ulueren, yok, KANAL D SPOR VE ERTEM ŞENER, izlemiyorum, yok, %100 Futbol - Güntekin Onay & Ridvan Dilmen, yok, yok, -, telegol , serhat ulueren, NTV-GÜNTEKİN ONAY, NTV-GÜNTEKİN ONAY, Pazartesi Gecesi Futbolu Lig TV, Yüzde Yüz Futbol-Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay, bizim stadyum faik çetiner, telegol, TV8-BAY TAHMİN, emre tilev, gol- emek ege, SPOR SERVİSİ-FUAT AKDAĞ, %100 futbol-ercan taner, %100 futbol-ercan taner, lig tv, gol- emek ege, fb tv spor, YÜZDEYÜZ FUTBOL GÜLTEKİN ONAY, ntv spor ,, izlemem, -, %100 futbol güntekin onay, ntv spor ve güntekin onay, kanal türk ahmet çakar , gultekin, %100 Futbol - Güntekin ONAY, Marton Hakan Şükür, Bay Tahmin - Murat Ozari, Fikret Ergin, yok, stadyum - rıdvan dilmen, emre tilev, yok, trt spor- bünyamin gezer, Spor Vizyon, maraton, erman toroğlu, Yok, ntv spor sayfası , not defteri guntekin onay, 32.gün mehmet ali birand, %100 futbol rıdvan dilmen , yok, -, maraton, jnyhsjyjy, Bülent Ersoy , %100 futbol rıdvan dilmen , yok, yok, ertem şener NTVspor, spor sayfası yıldız yakar, ., Lig tv, izlemiyorum, smm, yok, telegol, telegol mustafa denizli, yok, -, ahmet çakan, AFASF, pazartesi gecesi futbolu - şansal büyüka, İzlemem, Spor Servisi Mehmet Demirkol, telegol-erman toroğlu, yok , telegol erman toroglu, ntv spor, %100 FUTBOL, emre tilev spor gündemi, ertem şener, Ntv Spor, Ercan Taner, ntv, fatih altaylı, YOK, -, MEHMET DEMIRKOL , ntv spor ercan taner, -, emre tilev spor gündemi, emre tilev spor gündemi, NTV %100 futbol, % de % futbol, İZLEMİYORUM, %100 futbol, 1'e 1 futbol sergen yalçın, trt 1, telegol, -, Ntv spor programı Güntekin onay-Rıdvan dilmen, cnn türk spor masası,ertem şener, Maraton - Şansal Büyüka, trt1 stadyum, emre tilev, Yok, stadyum - ahmet çakar, ntv spor------rıdvan dılmen,murat kosova, Kanal D Spor Emre Tilev, Stadyum Erdoğan ARIKAN , spor programı genelde izlemem., ntv spor rıdvan dilmen, dijitürk, Şansal Büyüka, 100 de 100 futbol - gültekin onay rıdvan dilmen, STADYUM ERSİN DÜZEN, maraton sansal buyağ, %100 FUTBOL RIDVAN DİLMEN, gültekin onay, yok, melih gümüşbıçak, sergen futbol ateşi, rally, -, %100 futbol güntekin onay, %100 Futbol - Güntekin Onay, telegol , Maraton, -, 21 Ligtv - Ercan Taner, %100 Futbol-Murat Kosova, %100 Basket Murat Kosova (NTVSPOR), 1'e 1 Futbol Sergen Yalçın, yok, şansal büyükağa, yok, Derin Futbol Göktuğ Sevinçl, 100 de yüz futbol rıdvan dilmen, lig tv , bay tahmin fikret engin, Ntvspor Spor Gecesi-Emek Ege,Özgür Buzbaş , %100 FUTBOL GÜNTEKİN ONAY, telegol, telegol, güntekin onay, yüzde 100 futbol - rıdvan dilmen, ntv spor rıdvan dilmen, maraton, Son Set - Burcu Hakyemez Dal, Son Set - Burcu Hakyemez Dal, Son Set - Burcu Hakyemez Dal, ERTEM ŞENER, not defteri-rıdvan dilmen, Lig TV-Şansal Büyüka, erman toroğlu, Stadyum-Erdoğan Arıkan, Lig Spor, izlemiyorum, izlemiyorum, -, telegol,kanaltürk,, Ntv Spor Rıdvan Dilmen, -, erman toroğlu, maç toplantısı mehmet demirkol, lig özel, NTV SPOR , Telegol- Serhat Ulueren, --, Futbol Ateşi, ., Stadyum, ntv spor , yok, Maraton Şansal Büyükağa, yok ve yok, maraton şansal büyükağa, Zamanım Değerli, yok, %100 Futbol - Güntekin Onay, telegol serhat ulueren, SPOR SERVİSİ EMEK EGE ÖZGÜR BUŞBAŞ, not defteri-rıdvan dilmen, %100 futbol - Güntekin onay, ntv güntekin onay, yok, ntv spor, Tuğba DURAL, %100 futbol güntekin onay, Telegol, mehmet demirkol, 1e1 Futbol Melih Gümüşbıçak, final özge söker yetişmişoğlu, -, SPOR MERKEZİ SİNE BÜYÜKA, türkcell süper lig, seyretmiyorum, 100 de 100 futbol, futbol, yok, stadyum- ersin düzen, 1e1 futbol Sergen yalçın, show, Yok, ntv spor , Son Set, son set burcu hakyemez, TELEGOL, TELEGOL, %100 Futbol Güntekin Onay&Rıdvan Dilmen, Ntv Rıdvan Dilmen, EMRE TİLEV, stadyum -erdoğan arıkan, gol güntekin onay, yok, yüzde yüz futbol Güntekin onay, stadyum, Telegol - Serhat Ulueren , güven göktaş, güven göktaş, NTV SPOR GÜLTEKİN ONAY, spor servisi fuat akdağ, 1e1 ,

2. Addicted

Addicted Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    7 tane ertem şener var

3. Addicted

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    20 tane rıdvan dilmen

4. lemonade

lemonade   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    control+f yapsaniz??

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  5. Addicted

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öyle yaptım zaten :D

6. lemonade

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    uyanik adam detect :D

7. batuhan 3X

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şuna bı yardım edın valla ölcem :D böle 30 tane daha düşünün :D yanı o derece

8. lemonade

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    студент
    kardeş ctrl+f yap aradigin kelimeyi yaz bir nebze olsun isin kolaylasir.bastan gordugun isimleri yaz iste

9. Nz9

Nz9 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Google Chrome akar F3 4 ever

10. batuhan 3X

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fikir vermeyın yardımcı olun lütfen . verin mail adreslerınızı yapmam gerekeni gönderım ondan sonra söleyın bana fikir :D

11. batuhan 3X

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu soru çözülmüştür

Addicted ' e teşekkür ederim =)))