iyi forumlar arkadaşlar benim okulda silkroadın portu kapalı sonuç olarak giremiyorum.Port yönlendirmesi yapmam gerekiyor ama nasıl olacağını bilmiyorum.

Elimde bir resim war isrobot ayar dosyası muhtemelen kırmızı kutu içine aldığım yerle oynamam gerekiyor.

yardımlarınızı bekliyorum...

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
biraz daha ayrıntılı anlatır mısın sen okuyorsun okuldan mı bota bırakıcan charı anlamadım

ya bu kadar takmayın silkroad a be kardeşim eline ne geçiyo sanki.M2 oynayın daha iyi hiç değilse 60-70 llv çar 100-150 Tl ediyo

yok be birader ne metin2 si o kadar çakma bi oyun daha görmedim ben görüntüler filan çok adi.Hem okulda o da yasaklı.Para olayı da sorun deil şimdi çarımı satsam 300 den fazla eder...Silkroad herşeyiyle kusursuz bir oyun bana göre.

doğru diyorsun ama silkroadda 100 lvl çar kasmak m2de 90 lvl kasmak gibi m2nin bi zorluğu bot yok boktan bi oyun zaten grafikler kötü ama m2nin 95 lvline bi şahin veriyolar :D

qitarist demiş ki:
doğru diyorsun ama silkroadda 100 lvl çar kasmak m2de 90 lvl kasmak gibi m2nin bi zorluğu bot yok boktan bi oyun zaten grafikler kötü ama m2nin 95 lvline bi şahin veriyolar :D
şahin içinde m2 oynamam :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt