Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Extraloob de öle bişi olmasına imkan yok sen kime verdn o bilgileri o msn i yazzasana buraya fake maildir o maxigamenin ole şeylerde gozu olmaz

arkadaşlar adam bana sen yanlış bilgi verdin diyor sitenin gerçek sahibi asker de onun yerine kardeşi bakıyormuş msneyi benden başka bilen yoktu ona verene kadar mailto:[email protected] ben ayrıca bilgileri forumdan verdim msnden bilgi vermedim forumdan verdigim adam administatör yazıoryorum msnide ayrıca maxigamedeki forumdaki yazıdan aldım biri mantıklı açıklama yapsın msneyi benden başka bilen yoktu sırf çar için msn benim bilgisayarımda bile 1kere girildi o maile 2 dk önce girdigim msn ye şifreleri verdikten 2 dk sonra yanlış oldgunu söyleyin yapın bir mantıklı açıklama adama suçlama bile yapamıyorum bana yanlış bilgi verdin diyor bana para lazım çarımı ucuza satıyorum yanlış biilgi niye veriyim şimdi çarımı nası banlatcam onu düşünyorum

Bizim char çalmadığımızı ve çalmayacağımızı cümle alem biliyor. Ortalıkta bizim adımızı verip takas veya aracılık yapmaya çalışan bir sürü sahtekar var muhtemelen onlardan birine dek gelmişsinizdir. Lütfen durduk yere insanların günahına girmeyin.

Extraloob aracılık da oldu konumda var aynı üyelik adımla bilmeden konuya yorum yapmayın önce okuyun

arkadaşlar yazgımı okumuyormusun kanıtlamayacagımı söyledım safmısınız adam bana yanlış şifre verdin diyor ben msn vermeden 2 dk önce girdim msnenin şifresini verdim adam bana yanlış şifre dedi ben nediyim nasılo kanıtliyim doğru şifre verdigimi odegiştirdiyse nası o degiştirdigini ispatliyim veya safmıyım çarıma talip bulmuşum tam satıcam yanlış şifre veriyim

ağzı yanmayana hava hoş o yapmaz bu yapmaz
yapan yapıyor sana yapmaz ona yapar kimse sütten çıkmış ak kaşık değil ben şunu diyorum o çarı çalınan arkadaşın adına
umarım sizinde başınıza o site tarafından bişey gelir sizde bu laflarınızı yutarsınız nokta :D

WaTCHMaN demiş ki:
ağzı yanmayana hava hoş o yapmaz bu yapmaz
yapan yapıyor sana yapmaz ona yapar kimse sütten çıkmış ak kaşık değil ben şunu diyorum o çarı çalınan arkadaşın adına
umarım sizinde başınıza o site tarafından bişey gelir sizde bu laflarınızı yutarsınız nokta :D
saolsın kardeşim bana diyorlarki kanıt göster ya ben adama şifreyi verdim adam yanlış verdin dedi degiştirdiği ortada 2 dkka önce girdigim msnye giremedim bana yanlış şifre verdin diyor ben nasıl kanıt gösteriyim hotmailin yöneticisi degilimki girip gösteriyim bu ip den girildi

arkadaşın haklı olduğu belli. kimse boşu boşuna çar sitesiyle bu kadar uğraşmaz. belli ki çalmışlar. ne zaman bu hayali karakterlerin değersiz olduğu öğrenilecek bakalım. oyun oynayın ama, bu kadar kaptırmak hiç iyi değil. çaldıysa sen de oynama, olmaz mı?

Ottoman demiş ki:
arkadaşın haklı olduğu belli. kimse boşu boşuna çar sitesiyle bu kadar uğraşmaz. belli ki çalmışlar. ne zaman bu hayali karakterlerin değersiz olduğu öğrenilecek bakalım. oyun oynayın ama, bu kadar kaptırmak hiç iyi değil. çaldıysa sen de oynama, olmaz mı?
arkadaşım safmısın sen ben burda insanları uyarıyorum benim çarım gitti gelmez gerriye ben başkalarının başına gelmesin dye uğraşıyorum

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt