arkadaşlar bu torque den çok korkuyorum :!!&%&! internetten baktım adam 7 akuntumda ban dedi çok korktum :!!&%&! şimdi size soruyorum jason da dahil madem bu programı koydun ban yermiyiz sole açıkla ne olur :|
Herkes bilmek istior ztn herkes goruşunu yassın eger diğer çarları ban yemişse onlarda yassın ki elalem programın ne olduğunu orensin :coffee:

silkroadlife

Bilgiliyim
iyi günler arkadaşım senin charın kaç lvl acaba 80 aşarıysa kullan ama 80+++ kullanma pre al bitane onla devam et derim

ben 65 lw lim ama gene korkuyorum bu lw le akdar internettlerden kastım ne praalar harcadım şimdi ban yerse kafayı yerım

Torque Clientless illegal bir programdır, her illegal programda olduğu gibi o da ban sebebidir. Joymax genellikle silk alan kullanıcıları banlamıyor, düzenli silk yükleyip kullanırsanız ban ihtimali yüzde 1 lere kadar azalır.

arkadarşlar burda bir kafae sahibi war fuul botta ve pre +silk+maymun ve birsuru silkle alınan şey wawr adamın ben hiç elle kastığını gormedim 5 senedir botta kasyor ama hiç ban yemedi hep silk aldığı için mi ? yoksa şans mı ? ayrıca burdaki cafelerde rumata kullanıyor herkes ama ben 5 senedir kimsenin rumatadan ban yediğini duymadım şimdi internette ban weriyor rumata kullan mayın diyor millet ne yapacağını şaşırdı

Silk aldığı için banlanmamıştır.

Bkz; 2000+ silk geçmişi olan charım ban yemez gibi geliyor ki daha 2 gün önce pre plus bastım yani düşünün. Joymax'te bir yandan haklı hem para verme oyuna hemde illegal program kullan varmı böyle bişey ?

Brooklyn

Buralıyım
İllegal elbette ama silk alıyorsan banlanmaz.
Rumatada illegal ama hiç rumatadan banlanan duymadım var mı acaba ?
Torquedende ban olmaz gibi geliyor ama alayı illegal bunların ^^

eğer daha önce 50 silk dahi aldıysan kesinlikle banlanmazsın çünkü joymax gelir kaynağı olan char ları banlamıyor torgue kullanıyorum her seferinde cara girince sifre degistirdim ne ban ne de hack olayı yasamadım

ben çarıma suana kadar 550silk aldım torque kullanıorum cünkü servera girmek imkansız :s sizce ben ban yermiyim bide sroking bot kullanıorum yarın ban yemessem zaten plus cekicem

XER0 demiş ki:
Torque Clientless illegal bir programdır, her illegal programda olduğu gibi o da ban sebebidir. Joymax genellikle silk alan kullanıcıları banlamıyor, düzenli silk yükleyip kullanırsanız ban ihtimali yüzde 1 lere kadar azalır.

3 Accountta kullandım 2 sine daha önce hiç silk alınmamıştı . Ban bizi teğet geçti :D

Her illegal programda oldugu gibi bu programdada ban yeme ihtimali vardır. Ama silk yüklerseniz bu ihtimal çok aza iner.

Kobe demiş ki:
XER0 demiş ki:
yanlış sölemiş milyonda 1 lere kadar azalır. milyonda 1 de GM nin kafasına esip banlarsa o da çok çok düşük teq çare yatıp kalkıp dua etmek =) :buddha: teq çare :lol:

XER0 demiş ki:
YanlıŞ demişin kardeş milyonda 1 lere kadar azalır. milyonda 1 de GM nin kafasına esip banlamasıdır.Yatıp kalkıp dua edecez başka yolu yoq :buddha: =) GM teq çare :lol:

Yukarı Alt