Arkadaşlar silkroadda C4sinoR0yaL adlı charım 101 lv olnca farm + pLv yapıcam fakat birtürlü karar weremedm ne kassam ne kassam..

Bi yardım edin arkadaşlar kafamı acaip tırmalıyor nick bldm :lol: build bulamadım

CH'ye karşıyım :P Eu olarak bikaç bişeydüşndm aslnda..

1-(Warlock / Cleric)

2-(Xbow Dagger / Warlock)

smdılk aklıma takılanalr bunlar herkez fikrini söylerse çok mutlu olurum iyi forumlar.. saygılar.

Pro

rank8
mavii demiş ki:
ProMaster demiş ki:
Hersey iyi guzelde D.mod olmussun nereye konu acacagini bilmiyorsun.
d.mod modlugu öğrenme surecidir. dmod nereye acacagını bilmeyebilir buda çok normaldir. bizden yana sorun yoksa senin uyarmana hiç gerek yok okey?
Herseyi iyi guzel dedinde o okeeyy ne? :think:

:P :lol:

warrior / rogue
yapılandırmaya bi açıklık getirelim :D merak ettim yapılandırma nasıl olacak ?
nelere vericez elimde 2 m sp li bi char var düşünebilirim :D

Lev Trocki demiş ki:
warrior / rogue
1handed: Pasiflerin tamamı, Shield trash,shield crash , (bunlara ilave olarak 1 tane saldırı skilli açılabilir. Berserker ve Daring berserker olabilir)
2 handed: Paisfler açılacak, saldırı skilleri sırası tamamen açılacak.
Dual Axe : Paisflerin tamamı açılacak.Double twist,sudden twist açılacak. Axi Quiver isteğe bağlı...

Xbow : fast shot,rapid shot hariç hepsi açılacak
Dagger : saldırırken Vein weapon skilli kulanmayacaksak Poison power up,Venom extension açmaya gerek yok. Spinning gerek yok.

Bu yapılandırmayla hem rakibi devirebilir,hem stun verebilir,hem zehirleyebilirsiniz. Warrior defanslarından bahsetmedim bile herkes bildiği için...

Rakibi devirdiğinizde hızlı bir şekilde silah değiştirip elimize dagger alarak dagger desperate açıp scud verdiği suikastçi hızıyla rakibin dibine gidip critical vurmaya çalışmak temel taktiktir.

Hayatta kalmak oyunun becerisine kalmış birşeydir.

EliteTurk

Aileden
Xanthos demiş ki:
Lev Trocki demiş ki:
warrior / rogue
1handed: Pasiflerin tamamı, Shield trash,shield crash , (bunlara ilave olarak 1 tane saldırı skilli açılabilir. Berserker ve Daring berserker olabilir)
2 handed: Paisfler açılacak, saldırı skilleri sırası tamamen açılacak.
Dual Axe : Paisflerin tamamı açılacak.Double twist,sudden twist açılacak. Axi Quiver isteğe bağlı...

Xbow : fast shot,rapid shot hariç hepsi açılacak
Dagger : saldırırken Vein weapon skilli kulanmayacaksak Poison power up,Venom extension açmaya gerek yok. Spinning gerek yok.

Bu yapılandırmayla hem rakibi devirebilir,hem stun verebilir,hem zehirleyebilirsiniz. Warrior defanslarından bahsetmedim bile herkes bildiği için...

Rakibi devirdiğinizde hızlı bir şekilde silah değiştirip elimize dagger alarak dagger desperate açıp scud verdiği suikastçi hızıyla rakibin dibine gidip critical vurmaya çalışmak temel taktiktir.

Hayatta kalmak oyunun becerisine kalmış birşeydir.
:muck: summer1:

Yukarı Alt