bu başlığı şu yüzden açtım...önceleri bnde sremuyu çok istiydum yapmayı kendimi yiyodum yaptım sonunda hatta kurdu oldum simdide size kıolaylık olsun diye burayı açtım evt sorunu olanlar her konuda sorularınıza açığım...yeni versiyonalrda vardır..bnde verebilirim..(isteyin yeter)

bende host dosyası ayarlı prjvbemu dosyasını açıp online online yazısıda çıkıyor fakat

sro_client_sremu dosyasını açınca false diye bir hata veriyor böle japonca gibi yazı çıkıyor 2 kere ok diyom sonra hata raporu çıkarıyor oyun

c:/program files /silkroad klasöründe ben nerde yalnış yapıyorum acaba ?

ozgur2266 demiş ki:
bende host dosyası ayarlı prjvbemu dosyasını açıp online online yazısıda çıkıyor fakat

sro_client_sremu dosyasını açınca false diye bir hata veriyor böle japonca gibi yazı çıkıyor 2 kere ok diyom sonra hata raporu çıkarıyor oyun

c:/program files /silkroad klasöründe ben nerde yalnış yapıyorum acaba ?

arlkadaşım sremunun güncel dosyasını değiştir...işte liniki...http://sremu.org/forum/viewtop ... f=26&t=293

arkadaşım tşkler oyuna girdim fakat şimdide monster çıkarmak istediğimde oyundan atıyor ??? hatası veriyor

bak düzgün kodları yaz işte buda item listesi= http://sremu.org/itemlist/
monster listeside=http://sremu.org/monsterlist/

budur item eklemek için .item (itemin kodu) 9

yaratık eklemek içinde .spawn (yaratık kodu) (3=unque,,4=giant...fln)

yani.. .spawn 3810 3 ly olur bukadar bunalrı doru yap arkdaşım..

Burada modların çok işi var ki istisna görmemişler bu konuyu. Arkadaşım ne yapmaya çalışıyorsun anlamadım kendini sremuyu yapan kişi olarak mı göstermek istiyorsu? Kimse senden az bilmiyor bunu söyliyim. VE AÇILMIŞ BİR KONU VAR ŞU ANDA BUNUNLA İLGİLİ...

Mumya demiş ki:
Burada modların çok işi var ki istisna görmemişler bu konuyu. Arkadaşım ne yapmaya çalışıyorsun anlamadım kendini sremuyu yapan kişi olarak mı göstermek istiyorsu? Kimse senden az bilmiyor bunu söyliyim. VE AÇILMIŞ BİR KONU VAR ŞU ANDA BUNUNLA İLGİLİ...

bak arkadaşım biliyorum konu olduğunu o konudan ben hiç bişiy anlamadım bak anlamıyan arklar varkı bana soru soranlar oldu sen de biliyor olabilirsin ama aramızdakı tek fark bn bilgimi yardım için kullanıyorum tmm mı ...bilip bilmeden konuşma..

berkee boswer adamım güzel calısmaa we bide banadaa yardım edersen sewinirimm pm den banaa msn atsanaa?

orada online online yazıyorya orada tools var ona tıkla ardındanda account editor yazısına tıkla ayarları yapm create character var ona bas tammdır şimdi oyuna girip o şifreni ve idi kullanabilirsin..oqe. ?!!!!!!.....

Bn Sremuyu Yaptım oynadım Gayet Güzeldi Ama Şimdi Oyunu Eski Haline getirmek İstiorum Bunu Nasıl Düzeltebilrim? :roll:

Yukarı Alt