Oyunda can sıkıntısından dolayı bir char actım ve char blader olarak ilerlemektedir. ilk başladığım lvl den bu yana 9 gap ile 20 lvl e ulaşmıştır ve charda su an 16k sp birikti. Acaba daha kaç lvl kadar 9 gapta gitmeye devam etmeliyim. Benim aklım karıştı hesap kitaplarla :roll:

Bunun için sizlerinde fikirlerinizi almak istiyorum. Serverda 10 exp ve 10x sp gelmesinden dolayı kafam karıştı. Fikrini benimle paylaşan herkeze şimdiden teşekkür ederim ?!!!!!!...

Bence o kadar çok gap yapmana gerek yok zaten çok fazla sp geliyor. 3 gap devam etsen yeterli olabilir bence :wink1:

WeAre

Buralıyım
bence 150 k sp kasana kadar durma 150 ka sp kas ondan sonra 0 gap 90 lwle kadar kas

WeAre

Buralıyım
xEMREx demiş ki:
Bence o kadar çok gap yapmana gerek yok zaten çok fazla sp geliyor. 3 gap devam etsen yeterli olabilir bence :wink1:
3 gap yetmeyeceğine emin olabilirsin ben 5 gap 60 lwle kadar kastım ama buz 0 lwl hiç sp verememiştim

xEMREx demiş ki:
3 gap yetmiyor dostum. 10x exp olduğu için lvl up hızlı oluyorsun ve sp sıkıntısına düşüyorsun. benim char su an 73 oldu ve inan 3 gapla gittim inan insan sıkıntıya düşüyorsun

deepdevilll demiş ki:
bence 150 k sp kasana kadar durma 150 ka sp kas ondan sonra 0 gap 90 lwle kadar kas
150k sp yeterli olacakmıdır acaba. birde kaç sp verenlerde kasayım yoksa sp yi önemsemeden kolay kesebildiğim moblardamı kasam :?!

WeAre

Buralıyım
Extacy demiş ki:
xEMREx demiş ki:
3 gap yetmiyor dostum. 10x exp olduğu için lvl up hızlı oluyorsun ve sp sıkıntısına düşüyorsun. benim char su an 73 oldu ve inan 3 gapla gittim inan insan sıkıntıya düşüyorsun

deepdevilll demiş ki:
150k sp yeterli olacakmıdır acaba. birde kaç sp verenlerde kasayım yoksa sp yi önemsemeden kolay kesebildiğim moblardamı kasam :?!
bak ben kendimden örnek verim 41 lwl blader çar kastım 9 gap 30 k sp kastım sonra bıraktım farm 38 e lwl kadar ağaçlardaydım blood devillerde seri kes 38 artık bulursun bi yer150 k sp yetmese bile 0 gap da bile yine sp alacaksın o yüzden fazla sıkıntı olmaz yinede bi kaç farmda gidersin 9 gapdan sonra bir müddet sikileri iyi halde maxlarsın sonra ful tam kas sikileri sağlam olusa atakda sağlam olur :)

Bence BMC.Valla Sp kas 35e kadar 9 gaptan fazla git diyicemde zor kasarsın eziklerde kasman gerekir.Ama 35e kadar gidersen 9-10 gap süper olur.Sonra diğer cahrınla kasarsın full.

Ozaman 5 gap gidebilirsin ?!!!!!!.. Ama 10 kat fazla geldiği için yine yetmeyebilir.

Yorumlar için çok teşekkür ederim arkadaşlar. rev6 danda baktım min 40 olana kadar 9 gap gidecem. tam denk geliyor ama bufflar biraz sakat kalıyor zaten blader olduğum için bufflar ezik kalsın 70 den sonra bufflara yüklenirim :?!

Ps: zaten çok uzun ömrü olduğunu düşünmüyorum charın. ben elle kasarken oda arka planda botta kasıyor. 40lvl e kadar gidebilirsem çok deli bir char yapılandıracam ?!!!!!!.. bu arada herzaman elinde sox olacağı için kendinden hep 2-3 lvl yukarsına bırakıyorum bota.

Elinde 2-3-4 dg shield sox olan varsa kullanmalık bana verebilirmi acaba ?!!!!!!..

Yukarı Alt