ben bir kere banlandım çok fena oluyo insan bi daha ne char açarım ne oyuna girerim silerim oyunu pcden unuturum bağrıma taş basar Crying or Very sad hergün joymax(gaymax) formuna küfürü basarım headbang2ft9

Yaniii bakın mantıklı ve sakin olunca sizde cözdünüz işi Wink Ama oyunda oldugunu söyleyen arkadaslar klavyedeki windows tusuna basarak oyun acıkken ss alır e koyarlarsa o zaman kesinlik kazanır yoksa ben gercekten inanmıyorum suan kasan olduguna Rolling Eyes

off yaw 2 pc var 1 car oyunda dıger car oyun dışı Evil or Very Mad
bu adamların amacı nedır anlamıyorum ya Evil or Very Mad

Oyunda olan charını cıkartsana oyundan bakalım yeniden girecek mi girmeyecek mi Question Bizde tam ne oldugundan emin olalım ama yok kassın dersen sen bilirsin Wink

birini cıkardım ıtem aktarmak ıcın
p*k gıbı cıkmaz olaydım gıremıorum sımdı Evil or Very Mad
dıgerı kalsın ellemeyım :lolmuch:

kk demekki genel degil özel update war oyundao lanlar sakın cıkmasınlar o zaman bizde pişpirik oynayalım bari napalım baska eheueheuheuehu :mrgreen: :lolmuch:

arkadaslar korkmayın oyunda sadece suan çok az denilecek kadar kişi var çıktım yeniden girdim hiçbir sekilde sorun yok :S şastım size

Cıktın ve yeniden girdin hee Confused Cok ilginc yaa Neyse bakalım bizimkide düselecektir elbet Wink

gokhan81 demiş ki:
arkadaslar korkmayın oyunda sadece suan çok az denilecek kadar kişi var çıktım yeniden girdim hiçbir sekilde sorun yok :S şastım size
sen nerden oynuyorsun türkiyedenmi ?

gokhan81 demiş ki:
sen nerden oynuyorsun türkiyedenmi ?

Arkadaslar mısırdan biriyle konustum onlardada varmıs bu sorun onlarda ne oldugunu bilmıyor ama aklımızda sadece ban var diyorlar ama bence olmaz saçma çünki bu kadar insanı harcıyamazlar Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Ban olsa bile bu biizm sro'yu acmamıza engel degil ki Wink Biz charları degil sroyu acamıyoruz daha extraokk

shevchenko7 demiş ki:
-Resim Silinmiş.

Bu Resimden de Su Anlasılıyor ki Oyunda Olanlar Devam Olmayanlar Pls Wait....
ps bu ps kandıramazsın bizi :mrgreen:
şaka bi yana ne oldu bu oyuna
Rolling Eyes ne kıramp girdi gene acaba Rolling Eyes

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt