Öncelikle Merhaba arkadaşlar ;
Elden yada havale ile sbot alıcam arkadaslar Phoenix serverinde oynuyorum satan arkadaslar eğer pm atarlarsa yada msn mi eklerlerse sevinirim. Botu Hatay,İzmir yada lüleburgaz'dan alabilirim ya elden yada havale fark etmez

msn adresim mailto:[email protected]
spythelast_ @ hotmail . com ( boslukları silelim )

Şimdiden Teşekkürler ...

bu adam dolandırıcıdır kimse msn e felan eklemesin trocan atıyor pc lere !!!!! tikkat !

ben satıyorum kardeşim istersen pm yoluyla iletişime gece bılırsın ıcınde 29 gun war daha dun aldım old cost. zaten :)

fıyatı:55 tl (29 gunluk sbot var ıcınde yenı yukledım)

Burntime demiş ki:
bu adam dolandırıcıdır kimse msn e felan eklemesin trocan atıyor pc lere !!!!! tikkat !
inan senin gibi aptallarda olmasa yüzümüz gülmeyecek şu dünyada :) Elden demi trojen veriyorum be idiot
daha virüsün adını yazmayı bilmiyorsun.

kurultay66 demiş ki:
Burntime demiş ki:
inan senin gibi aptallarda olmasa yüzümüz gülmeyecek şu dünyada :) Elden demi trojen veriyorum be idiot

Öyle deme trojenin minik afacan hali trocan.. Belki onu demek istemiştir :mrgreen: :mrgreen:

Explosive demiş ki:
kurultay66 demiş ki:
Burntime demiş ki:

Öyle deme trojenin minik afacan hali trocan.. Belki onu demek istemiştir :mrgreen: :mrgreen:
:D Doğru diyorsun

msn 7/24 açık kardesim

Yukarı Alt