Arkadaşlar Ben Bu Konuya Baktım=>http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=245&t=47152 . Msn Adreslerini Ekledim...Bu Msn Adreslerindeki Şahısların Aynı Kişiler Olduğunu Zannediyorum...Elimdeki Bazı Delilleri Sizlerle Paylaşıyorum...Buyrun..

1.Öncelikle İkiside Aynı Anda Çevrim Dışı Oldu....

- Resim Silinmiş.

2.Bana Vietnamlı Dediği Kişinin Verdiği Paypal Adresine Para Göndermeye Çalıştığımda,Paypal Bana Yanlış Adres Girdiniz Dedi Ve Hata Verdi...Ben Bu Hatayı Vietnamlı Dediği Kişiye Göndericekken Yanlışlıkta Türk Olana Gönderdim...Gönderilen İleti İngilizce Olduğundan Dolayı Bana ''1 min '' Dedi...İki Adrestete 1 min Diyordu.

- Resim Silinmiş.

3.Gönderdiği Adresin Hatalı Olduğunu Türk Arkadaşa Söyledim...''Tamam Bir Dakika Söylüyorum Arkadaşa'' Dedi..Ondan Önce İse Vietnamlıya Hata Vermeden Önce Parayı Yollarken Adresi Tekrar Sordum Bumu Diye..Oda ''yea'' Demişti...

- Resim Silinmiş.

4.Ondan Sonra Bana İlk Önce Türk Arkadaş Farklı Bir Paypal Adresi Gönderdi...Yanlış Vermiş Buna Göndereceksin Dedi...Ondan Sonra Vietnamlı Dediği Kişiye Sorduğumda O Türk Arkadaşın Verdiği Adresi Verdi...Oysaki Önceden Parayı Gönderirken 2 Kere Sordum Bumu Diye...Oda Evet Demişti...Şimdi Niye Değişti?..

- Resim Silinmiş.

5.İlk Türk'ün Msn'nini Ekledim ve Nasıl Kurucam Programı Dedim...Sen İlk Önce İp'yi Al Sonra Öğretirim Falan Dedi...Ben İlk Önce Kurulumunu Öğreniyimki Sonra İp'yi Alıyım Değilmi?...

- Resim Silinmiş.

Not:Arkadaşlar Benimki Sadece Bir Düşünce...Bu Konuşmalar Beni Bu Düşünceye Yöneltti Kesin Birşey Demiyorum...Ama Düşüncem Bu...İkisininde Avatardaki Resmi Hazır Resimlerdi Dikkatimi Oda Çekti.....

Edit:Msn Adreslerini Aldığım Konunun Linkini Koydum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
evet ikiside aynı kişi bendede aynı anda çevrim dışı oldular ve çevrim içi oldular engelledim KİMSE KANMASIN BÖYLE BİRŞEYE SAKIN

Yui İle Alakası Yok...Forumda Bir Arkadaş Konu AÇmış 2Msn Adresi Vermiş Milleti Dolandırmaya Çalışıyor...Konuyu İlk Başta Verdim.

yui nin son açtığı forumda bu konu uzun uzun vardı,şimdi bulamadım ya da kalkmış Rolling Eyes .. orda bi mail adresi vardı..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Çok Güzel Tespit mucX Hemen Yolu Gösterelim Arkadaşa Wink

Yukarı Alt