- Resim Silinmiş.
oasis sunucusunda exp kasarken dikkatimi çekti adamı uyaracaktım ama adam bottaydı böyle lerini şikayet etmenin bi yolu varmı

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ağalar öyle diyonuzda sonuçta müslümanız türlü günahlara girenlerimizde olsa gene böle bir terbiyesizlik yapmadık dinimizden soğutmaya çalışıyor bunlar

Bu oyunu en hırslı kim oynuyor turkler adam da action aradığı için özellikle türkçe yazarak sizi rahatsız etmek istiyor vede görüldüğü gibi başarıyor.

@RiqueLme
Liseli detected.
p.s:Böyle şeylere kafanı takma oyunda.Allaha havale ediyorum de oyununa bak.

Allah her dilde aynı söylenir.Allah özel isim olduğu için her dilde aynı tercüme edilir.Ahmet i mesela Türkü de İnglizide aynı şekilde söyler.Yani sadece Türkleri rahatsız etmeye yönelik bir şey değil

War Cry demiş ki:
ben hiç Allah diyen yabancı görmedim :P
Konuyu açan arkadaşım, sen onun bunun inancını yada düşüncelerini yargılamayı falan düşünmeyip kendi işine bakacaksın. Biri öyle der, biri böyle. Zamanı gelince herkez kendi hesap verecek sonuçta, sen ordan atlamayacaksın ki bu adam oyunda böyle böyle yazmıştı falan. Umursaman, dikkate alman dahi hata.

DaGangsta demiş ki:
War Cry demiş ki:
Konuyu açan arkadaşım, sen onun bunun inancını yada düşüncelerini yargılamayı falan düşünmeyip kendi işine bakacaksın. Biri öyle der, biri böyle. Zamanı gelince herkez kendi hesap verecek sonuçta, sen ordan atlamayacaksın ki bu adam oyunda böyle böyle yazmıştı falan. Umursaman, dikkate alman dahi hata.
konuya girmek istemezdim ama sen onun bunun inancı seni etkilemez diyorsun doğru diyorsun fakat adam benim inancımı tiye alıyor alay konusu yapıyor nasıl olacak bu iş :)

judas demiş ki:
DaGangsta demiş ki:
War Cry demiş ki:
konuya girmek istemezdim ama sen onun bunun inancı seni etkilemez diyorsun doğru diyorsun fakat adam benim inancımı tiye alıyor alay konusu yapıyor nasıl olacak bu iş :)
Hocam amacı o zaten, kışkırtmaya çalışıyor. Sen onu dikkate alırsan, o da amacına ulaşmış olacak. Küçük çocuk gibi bunlar. Bir çocuğa birşeyi yapma dersen inadına yapar, ama tepki vermeyip tınlamazsan bi süre sonra susar. O hesap. Ayrıca net üzerinden birşeyleri savunarak elinize birşey geçmiyor ki. Burda olan biten burda kalıyor. Kaldı ki bu olayı yapan tek kişi o değil, birsürü insan gördüm öyle.

Yukarı Alt