Arkadaşlar asdf konusunda postu abarttığım için özür diliyorum exl ailesinden... Bir daha olmaz... :cry:

Yahu d.mod başvurusu yaptım kabul edilirse şöyle güzel bir postla olayım dedim.. yoksa post kasma gibi bir amacım yok 3 senedir üye olup, hemen hemen hergun girdiğim ve 250 postum olan bir yan forumum var... Adminler isterlerse silerbilirler o postlarımı... çünkü haketmediğimi anladım... özür dilerim tekrar...

o ne ya kaç mesaj attın öyle kaç sayfa sadece senin yuh inanamıyorum hala
post kasınca başın göğemi eriyor noluyor orda yazan rütbeler içinsede rütbeye göre diğil paylaşıma göre değer verilir forumda
saçma olmuş bence bir daha olmaz inşallah

Yahu d.mod başvurusu yaptım kabul edilirse şöyle güzel bir postla olayım dedim.. yoksa post kasma gibi bir amacım yok 3 senedir üye olup, hemen hemen hergun girdiğim ve 250 postum olan bir yan forumum var... Adminler isterlerse silerbilirler o postlarımı... çünkü haketmediğimi anladım... özür dilerim tekrar...

kimseye kızgın değiliz. veri tabanını şişirmekten başka bize bir zararın yok. Lakin unutmayınki:

1 güzel paylaşım 1000 asdf den daha değerlidir.

Tabiki ara ara asdf kasmak iyi. Adminlerimiz bile ara ara asdf kasmaktalar :D

Ama öylede paylaşım yapılacak bir site değil ki :D herşeyi burdan öğreniyorum :D birşeyler öğrenmek için girdiğim bir siteye nasıl paylaşım yapabilirim ki? :D

belirsizzzzz

Aileden
Sanitarium demiş ki:
Ama öylede paylaşım yapılacak bir site değil ki :D herşeyi burdan öğreniyorum :D birşeyler öğrenmek için girdiğim bir siteye nasıl paylaşım yapabilirim ki? :D
Hergün yeni bir ders geliyor aklıma zaman buldukça güzel bir şekilde açıyorum konumu,paylaşımın küçüğü büyüğü olmaz c/p yapmadıkça.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BaTTeRST demiş ki:
Sanitarium demiş ki:
Hergün yeni bir ders geliyor aklıma zaman buldukça güzel bir şekilde açıyorum konumu,paylaşımın küçüğü büyüğü olmaz c/p yapmadıkça.

ben nasıl üretiyorum Revolution adı altında ne kadar yenilip yaptım siteyi hepside aklıma gelen ve tarafımızdan geliştirilen işler sende bunları zaman içerisinde bulabilirsin yeterki sıkı bir surfer ol 8)

Downfall demiş ki:
Arkadaşlar asdf konusunda postu abarttığım için özür diliyorum exl ailesinden... Bir daha olmaz... :cry:

bnimle aynı hataya düşmüşün post sayısı dmod için önemli değil sen neyseki bağımlısı olmadan kurtuldun ama bn bağımlısı oldum daha bi ay önce 1k postum bile yokdu bnde nasıl kurtulacağımı bilemiyom :(

Statuss

Bilgiliyim
Downfall demiş ki:
internet sitelerini gez bulduğun güzel programları bizimle paylaş ya da koyduğumuz programlara güzel bir yorum yap yeter.

Yukarı Alt