Arkadaşlar bundan yaklaşık 4 hafta önce fln Serkan Salman'a 55 YTL para göndermiştim bana ECSRO Vip acc ve 300 silk alması için fakat GM ile arasında sorun cıkmıs bana paranı geri göndericem dedi fakat hala göndermedi artık forumada girmiyor...

Arkadaşlar onutanıyanlar bana ona ulaşabileceğim bi tlfn numarası verebilirmi lütfen

o serkan saLman'a güvenipde hata yapmışsın ne diyeyim :) sanmıyorum tanıyan oLsa biLe söyleyeceğini a güzel arkadaşım hiçmi şüphelenmedin telefonunu kişiseL biLgiLerini faLan aLır insan..

Xlazine demiş ki:
o serkan saLman'a güvenipde hata yapmışsın ne diyeyim :) sanmıyorum tanıyan oLsa biLe söyleyeceğini a güzel arkadaşım hiçmi şüphelenmedin telefonunu kişiseL biLgiLerini faLan aLır insan..
nebiliyim yaa :? Allah Belasını versin nediyim artık haram olsun gözüne dizine dursun :?

kemek demiş ki:
Xlazine demiş ki:
nebiliyim yaa :? Allah Belasını versin nediyim artık haram olsun gözüne dizine dursun :?

extraloob demiş ki:
:idea: :idea: ^^ Private Silkroad Online VIP ACC. Satışı ^^ :idea: :idea:

Extraloob.Com güvencesiyle VIP ACC. satışları tarafımdan başlamıştır tek yapmanız gereken bu topic altında benimle iletişime geçmektir.

Madem ki bu kadar çok VIP ACC. almak isteyen var bizde belli bir ücret karşılığında sizlere bunu alacağız.

Yapmanız Gerekenler :

1) Banka Hesabıma 35 YTL yatırmanız
2) Bu mesaj altında ücreti yatırdım demeniz.
3) Sonrasında ben size özel mesaj atacağım ve gerekli işlemleri tamamlayacağız.

Banka Havalesi
Banka: Garanti Bankası
Şube Adı: Esentepe
Şube No: 347
Alıcı: Okan Çelebi
Hesap No: 6689146

-------------------------------
Alışveriş Yapan Üyelerimiz :
xMTx

Deja-Vuy
-------------------------------

Saygılarımla,