Leo

rank8
:arrow: Arkadaşlar bildiğime göre mesaj kasma bölümü var ama emin değilim.Varsa nerede olduğunu söylerseniz çok sevinirim.Şimdiden Teşekkürler.. :coffee:

Saygılarımla...

Buraya neden açma gereği Duydun Bildğin birine Ö.M Atsaydın daha iyi Olurdu Çok Saçma olmuş burda bu konu hem orda sadece asdf yazıyorsun o kadar seri bir şekilde mesaj kasmak yasak..

Arkadaşlar Mesaj Kasma Bölümü Var mı? Varsa Nerede? >>>

Heryerde..

Bölümle alakasız konular açaak post kasıyoruz mesela...

Off topic bölümünü incele ve forum oyunları vs.

oda mesaj kasmak :D

benim yaptığım paylaşımlar, jasonun verdiği programlar, herşey aslında mesaj kasma.

Ne demek istediğini anladım. Off topic te, forum oyunları bölümünde, test drive bölümünde kimse mesaj kasmana karışmaz ama biz mesaj miktarına değil mesaj kalitesine göre adam değerlendiriyoruz. Bunu unutma lütfen :thumbsup:

Bakınız belgther, bakınız ironeye_TR ^^

(yanlış anlama ironeye ^^)

Arkadaslar arkadasımız sizden yardım istemiş konu aldı başını gidio kardeşim k.bakma ben bilmiorum ama Siteyi biraz gezersen başlıklara 8O dikkat edersen :D Aradığın şeyi bulucağını umuyorum.Konu isterseniz Kilitlensin ama modlara ve d mod lara ve global modlarada hak veriorum çünkü bildiğin bi mod a sormayı denesen daha ii olurdu bence ne dersin bencede daha doğru olmazmıydı :wink1: Onlarda artık konu kilitliye kilitleye bıktılar Allah sabırlık versin walla. :D

Ben Rock & Metal fun club 500 post isterken 200 postla girmiştim... Yani kendini ifade et sadece... post sayısı gereksiz birşey bence... post sayısı yüzünden kötü muamele gören çok insan var gerek burada gerek başka forumlarda... Milletin güvenini kazan, saygılı ol yeter bence...

drotalion demiş ki:

benim yaptığım paylaşımlar, jasonun verdiği programlar, herşey aslında mesaj kasma.

Ne demek istediğini anladım. Off topic te, forum oyunları bölümünde, test drive bölümünde kimse mesaj kasmana karışmaz ama biz mesaj miktarına değil mesaj kalitesine göre adam değerlendiriyoruz. Bunu unutma lütfen :thumbsup:

yok yanlış anlamam bn kendimi biliyom bu forumda sırf post kasıyom diye bni pek seven yok ztn :roll:

ironeye_TR demiş ki:
drotalion demiş ki:

yok yanlış anlamam bn kendimi biliyom bu forumda sırf post kasıyom diye bni pek seven yok ztn :roll:
alakası yok. Mesaj kasılmasını istemeseydik mesaj kasılan bölümleri kilitler silerdik.

Bazı şeyleri abartılı yapınca iyi olmaz ironeye. Seni sevmek veya sevmemek değil konu. Konu abartıp abartmamak.

Yukarı Alt