onu bende cozebılmıs degılım event mobları gelmıyor ya hemen dc verıyor yada return cekıp kurtuluyosn bılen var mı cıdden :roll:

SleepWalkeR

Tanınıyorum
banada bugun hep oldu. neden anlayamadım. belki nodc clietnten olabilir ama eskiden yoktu niye boyle birsey basladı anlayabilmiş deilim . bugn 4 kere denedim daha kimse gözükmeden dc :S

Arada sırada öyle oluyor yaratıklar cıkmayınca yani takım esitlenemeğince direk Dc yenilebiliyor.Ck sorun degil serverlar hep bos.

SleepWalkeR

Tanınıyorum
CaN_KsK demiş ki:
Arada sırada öyle oluyor yaratıklar cıkmayınca yani takım esitlenemeğince direk Dc yenilebiliyor.Ck sorun degil serverlar hep bos.
serverin bos olması ve rahatca girebilmek önemli deil ben braz girip pvp yapalm istiyorm ama dun 4 kere denedim hayvanlar ve oteki oyuncular gozukmeden dc :S hepsinde dc oldum. bugun de 2 kere denedim yine 2 kere dc. srodan kaynaklanan bir sorun var deniliyor ama herhangi bir kaynak bulabilmiş deilim

Apt

rank8
SKYWALKER demiş ki:
onu bende cozebılmıs degılım event mobları gelmıyor ya hemen dc verıyor yada return cekıp kurtuluyosn bılen var mı cıdden :roll:
abijim bana return basmaya bile izin wermiolar,doğuyom şak diye yapıştırıyo dc yi :mrgreen:

SKYWALKER demiş ki:
bi de bu aralar neden serverlar full populate alınan preler fln bosa gıttı :( herkes ecsroya mı kactı :mrgreen:
Yanlış karar premiumlar neden boşa qitsin ki :oldie: Oyun boş olsun olmasın farketmes çünkü premiumda Ticket var en önemlisi odur.. :wink1:

A

Anonymous

Guest
SKYWALKER demiş ki:
sayo demiş ki:
SKYWALKER demiş ki:
bi de bu aralar neden serverlar full populate alınan preler fln bosa gıttı :( herkes ecsroya mı kactı :mrgreen:

sen pre'yi girebiliim diyemi alıyon :)
sen neden alıyosun preyı sadece tıcket ıcın mı :twisted: cok tıcket almak ıstıyosan sılkle oda satılıyo :thumbsup:

vallah girmek bnm için arka planda ne yapar eder girersin bnm pre plus almakta ki amacım

str&int inc. - Ticket-attack rattio +parry ratio+damge +'dır.

Yukarı Alt