arkadasLar benım bıLgısayarımda ekran kartı yoq ama ben bıLgısayarımın 512 Lık oLdu zamanLarda çok guzeL sıLkroad oynuyordum sonra bıLgısayarıma format attıktan sonra ii ce kötüLesdı ramını 1 gp yaptım ama sorun ortadan kaLkmadı iyiLesmesı gerekırken daha da kötüye gitti... acaba eksık bı programmı var?

evt ekran kartım homework

direct x programını ındırdım ama gunceLLeme nasıL yapıcagız Lutfen yardım PLeaase

ekran chipi kulanıyorsun. Onboardır ekran ckhipin. 99% intelin ekran chipdir. http://www.intel.com dan ekran chipinin modelini search kısmına yaz, oradan bulursun.

Birde directx9.0c yi indir kur, zaten denmiş.

arkdasLar ekranda göruntu var ama ekranda aydınLatma oLmuyor siLkroad da cave magrasına gırdıgımde hiç bıse gözukmuyor aydınLatma tamamen yoq oLuyor benım ekran kartım onboard anakartımda celereon d inside

monitöde sorun yok:

cavede görüntü olmaması, senin ekran chipinin ışıklandırma yı desteklemediğini gösteriyor. Onu göstertmek için en son sürüm driver ları yükle.

arkdasLar meseLa sıze daha ıı bır örnek soL tarafda sıyah bıse varsa yanında beyaz bır sey sıyah ona kayıyor bı 5 cm kadar çizgi çizgi pt ye gırmek ıcın e ye bı basıorum sıyah oLan dum duz kayıyor pt ye gırmek ıcın yer karanLık ama gözukuyor dabıKıde kenarLarı oyuna kaLan tarfada kapanıyor anyı sekıLde bu seye benzıor pc ye sıyah jıLetın çekmıs gıbı oLuor

Yukarı Alt