Globbalden atılan msj ları biliyoruz ark ve hiçbirimiz aynı şekilde küfür etmekten öteye gidemiyoruz.Bugün çektiğim bu ss de COMİC nickli arkadaş haftalardır bu şeyi yapıyor ve artk burama geldi.Bununla ilgili joymax'a bir dilekçe mi diyip işte yolladım bug reports.Biraz uzak bir ihtimal biliyorum ama rahatsızlık sebebimi de başta üye olurken sordukları bir maddeyle destekledim.Lütfen aşağıdaki linkle tıklayarak/(Bug report) aşağıdaki hazırlamış olduğum yazıyı atarsanız çok sevinirim en azından deneyelim.Bug report sekmesine tıklayıp yazıyı kopyalayın

LİNK=====> http://www.joymax.com/portal/

http://img146.imageshack.us/img146/571/sro2009062719392593.jpg

I saw the photo in game at 27.06.2009.Look at the COMIC's pm.He is cursing the Turk player and to desprise....

I had read your use provision before I signed up the game.Let's read the sixth matter for personal responsibility

6. :::User shall not violate other people's rights by using the services in violation of the public peace and morality :::

Please do the necessary operation.I want to play Silkroad not despise,not cursing and brotherly

To PRESENT.....
işte o resim
- Resim Silinmiş.

LÜTFEN DUYARSIZ KALMAYALIM

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Serverlarda böyle şerefsizler bol..Bunu durdurmak çok zor.Joymax'in de işine gelir böyle olması adam deli gibi global alıyor baksana... :coffee:

Bir insan vardır bir hayvan.İnsan düşünür hayvan insana hizmet eder.İnsanının duyguları ve iradesi vardır.Hayvan ise insanın irade noktasına kadar vardır.Hayvan bağlı olduğu sürüdeki diğer hayvanlara benzer.O nereye giderse o da oraya gider.O ne yemeği yerse oda aynı yemeği yer(Seçim şansı yoktur ve varlığı sürü psikolojisine dayanır).İnsan ise piyon değildir.Başkalarının onu yönetmesine ve himaye altına almasına izin vermez.Ve sürekli farklı olmaya çalışır.Herkes tarafından kabul edilmiş gerçeklerle yüzleşme yetisine sahiptir.Ama bazı insanlar vardır ki bu gerçekleri olduğu gibi kabul ederler ve yetisini kullanmaktan acizdirler.İşte sen de böyle birisin.Neyse vakit ayırdığın için tşk

Sen o yetini kullandığında böyle adamları susturabileceksen ne mutlu sana..Sonuçta orada adamın kaybettiği bir şey yok..Bizi mi düşünecek? Ne zaman düşündü ki? Bana aciz demeden önce etrafına bir bak..

Böyle Konusunları takarsn oyun oynayamassn herkese kendine konusur bunu sakın untma böyle Global atanlardada para bol harcamaya yer arıyor SALLA GİTSİN BÖYLELERİNİ ASLA TAKMA!!!!

mesut_xD

Bilgiliyim
@ Konyaaltı Lisesi | Okuldayım canım ailem dönüşüm
Tamam bende Türk'üm bundan gurur duyuyorum acaba hangi insan ona ne yaptıki adam bu kadar sinirli kimse sebepsiz yere bir şeye kızmaz o kadar Türksen sende duyarsız kalma adını Türkçe koy guildini Türkçe isimli seç grant nameni Türkçe yaz :) hiç cevap yazmıcam bi daha bu konuya bu kadar yeterli sanırım. ~ :thumbsup:

Sorunu böle çözebileceksen sana ne mutlu.İyi herşeyi Türkle bağdaştır.Türk'ü bütün alemin efendisi gör ve dığer ırkları hiçe say.Bunları yaptıktan sonra seni daha çok seveeceklerdir bundan emin ol

Yukarı Alt