Herkeze Selamlar.. Benim İçin cok önemli
Şimdi İD PW giriyorum,stard dıyorum karakterime ama oyunu yüklemiyor :@ Nasıl iş anlamadım ?
Ama bu olayı baska İD'den denedim ve oyuna girdi...
Ayni İD'den de girdim ama baska servera oda oldu ..
Nedir bu bi fikriniz var mı :?:
- Resim Silinmiş.

Konuyu yanlıs yere açtıysam simdiden herkezden özür dilerim
Bi cevabiniz varsa lütfen yazin benim için cok önemli

Ayriyetten silkeroad.net'den de bug report gönderdim ama ne kadar başarılı olur bilmem :S :buddha:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Şimdi aynı İD de ama farklı serverlarda denedım oldu.Sadece 1 cgarla ilgili bişey bununda benim pcmden kaynaklandiğni zannedıyorum :S Ama niye boyle bısey oldugunu birisi biliyor mu acaba ?

sorun senden kaynaklanmıyor arakdasım ben de oynadıgım chara gıremıorm yan chara gırdım guılde baktm kısme yo ksanırım kısme gıremıyor. sımdı o gırdıgım yan chara da gıremıorm sorun gaymax den kaynaklanıo duzeltılır sanırım bı kac saat içinde

OYNU SORUN BENDede var arkadaşlar çözüm bulan varsa yardımcı olursa sevinirim...

sorun herkesde var ve nedeni hotan die düşünüyorum çünkü sadece hotandaki charlara giremıorum ve hotana ışınlanırken takılıp kalıor

ben az once gırdıgım 1lvl charıma sımdı tekrar giremiorum :D guilddeki elemanalra yazdım hepsi offline duruma gecmıs serverlara bakın dolu deıl. sorun bayağı ciddi sanırım ilk kez karsıalstım 3 seneden beri. düzelir en kısa süreye inş tam farm vakti böle seyler canımı sıkıyor

Ben hala giremiyorum nedir bu olay yhaw :S Tamda pre basmıstım onu bırakın sp farm yapıoduk oda kaldı :S Demek sizde de var şimdiye kdr bende karsılasmadım bole olay ile :S

Yukarı Alt