Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Lütfen beyler OCEAN isimli Gm sadece derslerine çalışacağını bir süre oyundan uzak kalacağını söyledi.
Yalnız bazı arkadaşlar oyunun kapattı gibi yorumlar yapdı adam orada sadece bir süre derslere yoğunluk vereceğim demiş ayrıca tek GM o deil oyun cok yakın bir zamanda gelecek gm nin yapdığı acıklamaları yanlış anlar isek buradada yanlış bilgi veririz.Lütfen doğru dürüst anlayıp yorumları yapalım.Oyun kapanmadı ve açılacak benim görüşüm bu

Forumda Kirlilik Yaptıysam Kusura Bakmayın...
Herkesin RAMAZAN Ayı Mübarek Olsun...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu topicin başlığını Arkadaşlar LÜTFEN GEREKSİZ Topic Açmayalım!!! Olarak düzeltiyorum ve konuyu kilitleyip çöpe taşıyorum :thumbsup:

Wax Whine demiş ki:
Bu topicin başlığını Arkadaşlar LÜTFEN GEREKSİZ Topic Açmayalım!!! Olarak düzeltiyorum ve konuyu kilitleyip çöpe taşıyorum :thumbsup:
Hangi Sbepten? Kötü birşeymi yapdım?

wax whine ne saçma konuşuyosun çocuk bişi sölemiş sen ise çöpe gönderiyorum ? demendeki sebeb ne açıklarmısın

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
MrFeDai demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Hangi Sbepten? Kötü birşeymi yapdım?
Sebep: Gereksiz konu
sabri5757 demiş ki:
wax whine ne saçma konuşuyosun çocuk bişi sölemiş sen ise çöpe gönderiyorum ? demendeki sebeb ne açıklarmısın
Konuşma üslubuna dikkat et.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt