Extacy demiş ki:
ganigani demiş ki:
geçenkide açılacaktı adam aldı paraları kaçtı.Neyse ben bişi demiyim siz kendinizi avutun
deniz çok saçma yorum yapıyorsun. sanki sen hiç bu server için sabahlamadın yada hiç vaktini bu server için harcamadın. ama bana diyebilirsen ben bu servera hiç bulaşmadım ve hiç oynamadım diye ozaman sana hakveririm :thumbsup:
Oynadım ama hay oynamaz olaydım.Ahh ahh o zamanlar uyusaydım daha süper olacaktı.Citten düşününce çok acıyorum kendime.Gerçi çok zevkliydi o günler ama.Bilmiorum oyun kalabalıklaştı ya belkide bu yüzden.Yine olsa yine yaparım belki.Çok karışık kafam.Yine yaparım ama çok dolu oluyo.Neyse bırakıcam silkroadı.Bırakmış durumdayım zaten nerdeyse.Başka oyunlara yelken açıcam yavaş yavaş. :beer:

Extacy abi cabal ı arada oynuyorum ama bıraktım artık 130 lvl mage çarım vardı.Arkadaşa verdim artık onda neyse eğer cabala geçiceksen abi ya warrior yada mage ol benden tavsiye biliorum Force Archerde sp kasıp rank atlamak çok kolay ama magedede üstünü full sp +2 +3 ile doldurursan rahat sp kasarsın hadi kolay gelsin sana ama beğeneceğinden eminim.

Trigonometry demiş ki:
Extacy abi cabal ı arada oynuyorum ama bıraktım artık 130 lvl mage çarım vardı.Arkadaşa verdim artık onda neyse eğer cabala geçiceksen abi ya warrior yada mage ol benden tavsiye biliorum Force Archerde sp kasıp rank atlamak çok kolay ama magedede üstünü full sp +2 +3 ile doldurursan rahat sp kasarsın hadi kolay gelsin sana ama beğeneceğinden eminim.
verdiğin bilgilerden dolayı teşekkür ederim kardeşim :muck: eğer başlarsam söz bu söylediklerini uygulayacağım :santa:

StrongBreak demiş ki:
ganigani demiş ki:
eskiden bişi olmuyodu.Nese pardon.Ama sonucu böle bişi olucak yani.Adam kapattı galiba serveri.Neyse valla herşey sizin istediğiniz gibi olur umarım.
Kapanan server yok. Açılacak. Sen de var ya. Mahkeme duvarı gibi yorumların var :D

TwiLighT demiş ki:
Zuhahaha uçmuş bu topic biri saçmalar biri cs ister okurken koptum ya :D
Saçmalayan ben miyim? Uçarım burdan :D
Uçma abi. Ben Lord_Sniper a demiştim saçmalıyo diye :roll:

Yukarı Alt