Öncelikle Slm arkadaslar ben ıspartada okuyorum nedense iki günde gece saat 11-12 ye kadar ögleden sonra bir lag giriyor ve dc yedigim an oyuna giremiyorum sanki update oluyor gibi siteye baglanma ikonu cıkıyor baglanıyorum bu sefer cıkınca yine aynısını veriyor bıktım artık sizlerde de oluyormu ? Daha Dogrusu Olanlar varmı ? Birde Neden Oluyor acaba?

moruk demiş ki:
Öncelikle Slm arkadaslar ben ıspartada okuyorum nedense iki günde gece saat 11-12 ye kadar ögleden sonra bir lag giriyor ve dc yedigim an oyuna giremiyorum sanki update oluyor gibi siteye baglanma ikonu cıkıyor baglanıyorum bu sefer cıkınca yine aynısını veriyor bıktım artık sizlerde de oluyormu ? Daha Dogrusu Olanlar varmı ? Birde Neden Oluyor acaba?
bnde adanada oynuorum bu sorunu uptade bölümünde paylaşssan daa ei olur sanırsam...

ya sordugum sadece ıspartada mı var bu sprun yoksa baska sehirlerde oynayanarda da mı var die önemli olarak görmedigim için off topice actım zaten arakdaslardan yavas yasv bilgi almaya basladım saolun sizlerde ama bizim burda start gelmiyor:S

Yukarı Alt