Arkadaslar bilgisayarımda 2client acıyorum kendim char kasıyorum fakat 1 normal char 2ci charıda bot ile nasıl sokucagımı bilmiyorum forumda arastırdım rumata loader var ama olmuyor giriyorum bot cıkmıyor lutfen yardım edin 1 normal 1de isro botlu char acmak istiyorum bilgisayarım vista ona gore bir acıklama yazarsanız sevinirim..

ddogukann demiş ki:
Arkadaslar bilgisayarımda 2client acıyorum kendim char kasıyorum fakat 1 normal char 2ci charıda bot ile nasıl sokucagımı bilmiyorum forumda arastırdım rumata loader var ama olmuyor giriyorum bot cıkmıyor lutfen yardım edin 1 normal 1de isro botlu char acmak istiyorum bilgisayarım vista ona gore bir acıklama yazarsanız sevinirim..
İlk botsuz olan karakterini normal Luncher ile veyatta loader ile oyuna dahil ediceksin.. Daha sonra İsro bot u açıp saatin oraya gelen Sembolunu "sağ" tıklayıp "Start Game" diyeceksin.. daha sonra Rumata loader'i açıp aşşağıdaki resimde görülen pozisyona getirip "Launch" butonuna basman yeterli. Daha sonra 2. clientte bot'un aktiff oluckatır :wink1:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
o kadarını biliyorum fakat ne yaparsam yapim loaderle acınca HOME tusuna basıyorum bot bir turlu cıkmıyor..

ddogukann demiş ki:
o kadarını biliyorum fakat ne yaparsam yapim loaderle acınca HOME tusuna basıyorum bot bir turlu cıkmıyor..
hangi karakterde bot u açmaya çalışıyorsun? + eğer doğru giriş yaptıysan iki client'tede bot HOME tuşuna bastığında açılır fakat birinde çalışmaz!

evet cok eskiden oluyordu simdi olmuyor cıldırmak uzereyim 2client acmasamda botu acıyorum saatin yanına geliyor rumatayı acıyorum isrobotu seciyorum giriyorum home yine calısmıyorum ekrana cıkmıyor bile acaba clientten mi kaynaklanıo bot clientimi orjinal clientmi bide rumata son versiyon kullanıyorum bunların bana linklerini koyabilirmisin?

ne yaparsam yapim olmuyor kafayı yicem yinede sagol.. baska bir yontem bilen varsa lutfen yazsın..

Arkadaslar Pcye Format Attim Silkroadi bastan kurdum olmadi sildim yukledim clientleri degistirdim ne yaptiysam yapim olmuyor Bilgisayar XPdi Vista yaptim yine calismiyor biri Cevap yassin lutfen nasil halledebilirim bu sorunu..

ddogukann demiş ki:
Arkadaslar Pcye Format Attim Silkroadi bastan kurdum olmadi sildim yukledim clientleri degistirdim ne yaptiysam yapim olmuyor Bilgisayar XPdi Vista yaptim yine calismiyor biri Cevap yassin lutfen nasil halledebilirim bu sorunu..
vistayı keşke kurmasaydın daha çok sorun ile karşılaşırsın xp ile diyorsan çözüm basit..sro botu aç sağ alt köşeye simgesi gelince çift tıkla sroya giriş yap geri çık.sonra loder dan ilk charı ve sonra tekrar loderdan 2. charı oyuna sok.bot aktif olacakdır.bu şekilde yapmanın sebini soracak olursan. bot simdesine çift tıkladığında bazen ?????? die hata verir ve sro açılmaz bu gibi durumlarda loderdan direk oyuna girersen bot aktif olmaz. bunun için önce simgeye çift tıklayıp botun clienti açtığından emin ol...

yha bana tek char için no dc lazım sadece botttan girebilmek için onun için ne yazmam gerekiyo siteye... yani nasıl bulacam bu programı

kardes biliyorum her yolu denedim olmuyor bende simdi soyle yapiorum botu aciorum chari bota koyuorum normal bottan loaderden degil sonra normal chari aciorum loaderden nası olsa loader ile actıgımda bot cıkmıyor sorun bole cozuldu ama botla girmeside iskence full server hep:)

Yukarı Alt