1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Arkadaslar iSRObot ile ilgili bir sorunum var yardım..

1. ddogukann

ddogukann Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Arkadaslar bilgisayarımda 2client acıyorum kendim char kasıyorum fakat 1 normal char 2ci charıda bot ile nasıl sokucagımı bilmiyorum forumda arastırdım rumata loader var ama olmuyor giriyorum bot cıkmıyor lutfen yardım edin 1 normal 1de isro botlu char acmak istiyorum bilgisayarım vista ona gore bir acıklama yazarsanız sevinirim..

2. LoveForLife

LoveForLife Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk önce aç rumata ile kastığın ezik çarını sonra onu /min yazarak indir masaüstüne sonra sonra yüksek lv çarını normal bi şekilde aç srobotla bu kadar.

3. MaRJiNaL

MaRJiNaL   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sensormatic Güvenlik Sistemler Tic. Aş. SSTD
    İlk botsuz olan karakterini normal Luncher ile veyatta loader ile oyuna dahil ediceksin.. Daha sonra İsro bot u açıp saatin oraya gelen Sembolunu "sağ" tıklayıp "Start Game" diyeceksin.. daha sonra Rumata loader'i açıp aşşağıdaki resimde görülen pozisyona getirip "Launch" butonuna basman yeterli. Daha sonra 2. clientte bot'un aktiff oluckatır :wink1:

4. ddogukann

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    o kadarını biliyorum fakat ne yaparsam yapim loaderle acınca HOME tusuna basıyorum bot bir turlu cıkmıyor..

5. MaRJiNaL

MaRJiNaL   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    hangi karakterde bot u açmaya çalışıyorsun? + eğer doğru giriş yaptıysan iki client'tede bot HOME tuşuna bastığında açılır fakat birinde çalışmaz!

6. ddogukann

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    evet cok eskiden oluyordu simdi olmuyor cıldırmak uzereyim 2client acmasamda botu acıyorum saatin yanına geliyor rumatayı acıyorum isrobotu seciyorum giriyorum home yine calısmıyorum ekrana cıkmıyor bile acaba clientten mi kaynaklanıo bot clientimi orjinal clientmi bide rumata son versiyon kullanıyorum bunların bana linklerini koyabilirmisin?

7. MaRJiNaL

MaRJiNaL   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
  8. ddogukann

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    ne yaparsam yapim olmuyor kafayı yicem yinede sagol.. baska bir yontem bilen varsa lutfen yazsın..

9. ddogukann

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Arkadaslar Pcye Format Attim Silkroadi bastan kurdum olmadi sildim yukledim clientleri degistirdim ne yaptiysam yapim olmuyor Bilgisayar XPdi Vista yaptim yine calismiyor biri Cevap yassin lutfen nasil halledebilirim bu sorunu..

10. Cruise_Fair

Cruise_Fair Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    vistayı keşke kurmasaydın daha çok sorun ile karşılaşırsın xp ile diyorsan çözüm basit..sro botu aç sağ alt köşeye simgesi gelince çift tıkla sroya giriş yap geri çık.sonra loder dan ilk charı ve sonra tekrar loderdan 2. charı oyuna sok.bot aktif olacakdır.bu şekilde yapmanın sebini soracak olursan. bot simdesine çift tıkladığında bazen ?????? die hata verir ve sro açılmaz bu gibi durumlarda loderdan direk oyuna girersen bot aktif olmaz. bunun için önce simgeye çift tıklayıp botun clienti açtığından emin ol...

11. mehmetcengiz

mehmetcengiz Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yha bana tek char için no dc lazım sadece botttan girebilmek için onun için ne yazmam gerekiyo siteye... yani nasıl bulacam bu programı

12. ddogukann

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    kardes biliyorum her yolu denedim olmuyor bende simdi soyle yapiorum botu aciorum chari bota koyuorum normal bottan loaderden degil sonra normal chari aciorum loaderden nası olsa loader ile actıgımda bot cıkmıyor sorun bole cozuldu ama botla girmeside iskence full server hep:)