Arkadalar 56 lw protector sos +3 don war aldığımda ınt 4 basılıydı 5 yapmak için denedim 2 ye düştü sonra tekrar denedim 1 e düştü :evil: enson denediğimde yine 1 oldu bi türlü artıramadım bunun için bişi gereklimi :oldie: yardımcı olurmusunuz birde lucky tablet ne işe yarıyor :popcorn: ve son larak bu ınt tabletlerde falan %10 %20 %30 die bişiler war bunlar ne anlama geliyor

RoyalFlush

Bilgiliyim
Lucky tablet sadece + basmayı kolaylaştırır.Senin int i yükseltmen için extradan birşey yapmana gerek yok.
Orada yazan %10,%20 gibi sayılar asimilasyon şanslarını gösterir.yani senin int 4 ünü 5 yapmak isterken 2 ye düşmesi asimilasyon şansının tutmasıdır.
%30 yazıyorsa;%30 ihtimalle bu asimilasyona uğrar.Alacağın tabletleri seçerken % si düşük olanları seçmeye özen göster :wink1:

ayrıca yardımı olurmu bilmem ama ezik bi shıeld al eline ona + bas yandığında kendi istediğin iteme istediğini bas o zaman basma şansın yükselir bende işe yarıyo denebilir.sende bi dene

o % ler başka blueları etkileyeblior ama bazen iyide olabiliyor..

ben mesela 76 bacaklıga stamina basarken..hp 250 oldu ve aynı zmanda 3 olan INT i 5 yaptı ona çok şaşırmıştım :D ama tabi bu şans olayı düşürebilirdide..

sen %10 luk taşlardan bulmaya çalış riske atma..
----------------------------------------------------
tablet basarken yanması deli eden bir olaydır...
özellikle resetleme tabletleri resmen klavye kırdırır...
----------------------------------------------------
sen basmaya devam et elbet o bir gün 5 olur ^^

Yukarı Alt