Gel benim guilde tek kişilik guild.%160 civarı lvl atlatmak için eleman arıyorum. :lolmuch:

ismim:19051905
guıld:Sky

isteyen gelsin guılde ama kasacak olan kişiler 5 lwl sayılır guıld benim lwl im 65:D

koppss demiş ki:
D4rKn3S TuRkEy guldine girmeyin adamlar artik unionu bule kazikliyo huso ve n1nj4

Bi Dakika..Sen Ne Dediğinin Farkıdna Değilsin...n1nj4 O İşi Yaptığı Gün Guildimizden Atıldı...Artık TuRKeY'in n1nj4 İle Bir Alakası Asla ve Asla Yoktur Bunu Bilin...İkincil Olarak ''huso'' Ben Oluyorum.Söyle Bakalım Kimi Kazıklamışım...Nasıl Kazıklamışım...Bende Çok Güzel Deliller Var Haberiniz Olsun Yani....Bilip Bilmeden Böyle Abuk Subuk Şeyler Yazmayın...Gerekirse Ben Bunları Ispatlarım Arkadaşım...Sen Ispatla Hadi...

koppss demiş ki:
D4rKn3S TuRkEy guldine girmeyin adamlar artik unionu bule kazikliyo huso ve n1nj4
nereye kazıklıyo sacma sacma konuşupta adımızı cıkartma forumda!!!coluk cocukları yolluyosunuz gördü sonra unıonda ne oldu şutlandılar!3mr33 nin hatası bilmediği bir şey ialmasın n1nj4 tmm onu attık şimdi kişisel konuş n1nj4 de ama TuRKeY diyemezsin!!!! Evil or Very Mad

valente demiş ki:
koppss demiş ki:
nereye kazıklıyo sacma sacma konuşupta adımızı cıkartma forumda!!!coluk cocukları yolluyosunuz gördü sonra unıonda ne oldu şutlandılar!3mr33 nin hatası bilmediği bir şey ialmasın n1nj4 tmm onu attık şimdi kişisel konuş n1nj4 de ama TuRKeY diyemezsin!!!! Evil or Very Mad

3MR33'ye Ticket Hakkında 1Kere Bile ÇAlışıyor,Al Denmedi.[Benim Tarafımdan].Farklı Kişilikler Gelip Ona Al Diyipte Gelip Bizde Suç Bulmasın.Sorduğunda Bilmiyoruz Dedik.Zorla Satanda Yoktu Kendi Seçimiydi.Üstüne Küfürler Yedik...Bu Küfürlerin SS'leri'de Var.Etmedim Diyemezsiniz..Kimse Kimseye Bilip Bilmeden Ne Suçlamaya,Nede Haksız Yere Küfür Etmeye Hakkı Yoktur...Gerekirse Ben Bu Olayı Büyütürüm Gereken Herşey Yapılır.Sonuçta Kimin Ne Olacağı Belli...Şimdi...Ya Birdaha Böyle Şeyler Görmeyiz ve Duymayız,Yada Gerekeni Ben Yaparım...Siz Bilirsiniz.

selcuklu demiş ki:
valente demiş ki:
koppss demiş ki:

3MR33'ye Ticket Hakkında 1Kere Bile ÇAlışıyor,Al Denmedi.[Benim Tarafımdan].Farklı Kişilikler Gelip Ona Al Diyipte Gelip Bizde Suç Bulmasın.Sorduğunda Bilmiyoruz Dedik.Zorla Satanda Yoktu Kendi Seçimiydi.Üstüne Küfürler Yedik...Bu Küfürlerin SS'leri'de Var.Etmedim Diyemezsiniz..Kimse Kimseye Bilip Bilmeden Ne Suçlamaya,Nede Haksız Yere Küfür Etmeye Hakkı Yoktur...Gerekirse Ben Bu Olayı Büyütürüm Gereken Herşey Yapılır.Sonuçta Kimin Ne Olacağı Belli...Şimdi...Ya Birdaha Böyle Şeyler Görmeyiz ve Duymayız,Yada Gerekeni Ben Yaparım...Siz Bilirsiniz.
Doğru söylüyorsun!Unıonda adamlar küfür ediyor susmuyo ateşe körükle gidiyo sonrada şutlanıyor o bi kişi yüzünden o guild unıondan atıldı!Şu an n1nj4 bzm guildimzde değil hotanda +5 sos sowrd 25m diye herkesi kandırıyo o bizi muhattap etmez bilip bilmeden bir şeyler yazıyorsun!!!Ayrıca eet 3mr33 zorla almamıştır ticketı kendi isteğiyle almıştır...

Yukarı Alt