Arkadaşlar benim zamanımda sbotum wardı. Sonra onu sattım. Ama şmdi sbot satılmıo. Kiralık sbot fln war ama onlar pahalı oluo. Eskiden 15 milyona uzatıodm ne güzel. Şimdi isrobot almayı düşünüorm ama korkuorm çünkü isrobot da galiba ban yeme ihtimalin yüksek şmdi kimse bana tüm botlarda ban yeme riskin aynı demesin. Çünkü ben sbot'u 1 yıl kullandım nerdeyse bir kere bile ban yemedim. Fakat bi keresinde isrobottan sadece çift client açtım. Açtığım client ban yedi. Yani tam güvenemiyorum. Sizce isrobot almalımıyım yoksa almamalımıyım?

P.S = Charımda 350 silk war. Öyle duruo char. Lütfen yardımcı olun. Başka güvendiğiniz bot filan varsa lütfen söyleyin. Şimdiden teşekkür ederim.

DeekshaMaggo demiş ki:
Galiba konuyu yanlış yere açtım yeni farkettim çok özür dilerim.
Ne demek efendim.Estağfurullah
Şimdi size sıralayayım.
En önemli ve güzel yanı ise char dc yediği zaman s-bot'un otomatik olarak girip kasmaya devam etmesi.Bende sro bot kullanıyorum.Hiç tavsiye etmiyorum.Ne yapalım parasızlık.Artı basma işini vs. saymıyorum üstelik.

Ps: İllegal program olarak düşünürsek her programdaki risk aynı fakat bot olduğunu belli etmede düşünürsek charın üstüne bot yaz ama sro bot kullanma . makara:

Yukarı Alt