Herkez Dıyor Server Kapanıcak Yok Gm Istıfaa Ettı Baska Gm Yokmu ?Acılmassada Ocean ßıze Elbette Bı Sekılde Soyler Hıc Kımsenın BUYUK KONUSMASINA GEREK YOK.. :roll: :wink1:

Dodocan demiş ki:
Herkez Dıyor Server Kapanıcak Yok Gm Istıfaa Ettı Baska Gm Yokmu ?Acılmassada Ocean ßıze Elbette Bı Sekılde Soyler Hıc Kımsenın BUYUK KONUSMASINA GEREK YOK.. :roll: :wink1:

anlaşıldı:D ama kapancak diyenlere diyoruz zate dayanağınız nedir:D tek bildiğimiz kapalı olduğu ve bakım yapıldığı Ocean konusundada kedni sitesine göre konuştuk veya ona göre konu açtılar ama dediğin gibi büyütmeye gerek yok:)

Cok Uzadi.
1.İnt hizi yükseltmek 1TELE BAKAR 10DK DE ONA
2.PC'YE FORMAT ATMAK 30DK'DE
3.PC'Yİ ACİP TEMİZLE CARCUT 1SAAT DE
4.SERVERİ PC'YE KURMAK CARCUT AYAR YAPMAK 2SAAT'DE
5.Baska yapacak ne kaldiki
10+30+60+120 =3saat 40 dakka.

3gün oldu

yelloha demiş ki:
Cok Uzadi.

3gün oldu
bu iyidi işte :D .. server adamın evinde sanki bu işlemleri yapmayı biliyosunki zamanlamayıda biliyosun üstünede ben 1 dakka ekleyem heriflerin ip ye whois çeksen kiralık bi sunucu olduğunu anlardın.. dedicated serverlarlada uğraşmayı biliyosan bu söylediğin süreyi en az 10 na çarpman gerektiğini bilirsin .. ecsro nun serverını da merak edersen http://www.aplus.net e gir bu da benden olsun

yelloha demiş ki:
Cok Uzadi.

3gün oldu

Ehuehu Koptum Yha :headbang:

yelloha demiş ki:
Cok Uzadi.

3gün oldu
,

mademki o kdar kolay sen kur veya devir al:D kolay olsa adamlar açardı hemen ne zorlukları var allah bilir cafer abinin dediği gibi seni brava cafer abi:DUnıqueler ozledı hea senİ:D kessin beni diip duruo:D:D

versinler filesleri ve database yi bak nasil kuruyom :d

Deciated sunucudada oolsa 24 saat destek verilir 4 saat icinde bütün işleri halledilir hadi 4saat yetmedi.1GÜN Diyelim.

Ecsro nun yaptigi hata şu.İlk once zemini hazirlicaklardi.Daha sonra 1günlük bakim sonucunda acilacakti.Zemini hazirlamadiklari icin boyle uzuyo

yelloha demiş ki:
versinler filesleri ve database yi bak nasil kuruyom :d

Deciated sunucudada oolsa 24 saat destek verilir 4 saat icinde bütün işleri halledilir hadi 4saat yetmedi.1GÜN Diyelim.

Ecsro nun yaptigi hata şu.İlk once zemini hazirlicaklardi.Daha sonra 1günlük bakim sonucunda acilacakti.Zemini hazirlamadiklari icin boyle uzuyo

bak bu konuda haklısın daha yeni hackten kurtulan bir oyun ve ardından hemen yeni serwer açılması bunların doğuştan sorun var ama napalım idare etçez:D:D

sunucuya destek kesintiz tamam biliyoz ama sadece sunucuya sro database ne değil.. database sonuçta oyundaki bildiğiniz gm denilen tipler tarafından yapılıyoki pek fazla kalabalık değiller insan sıkıntısı tamamen onlarınki nicole yani GMShetan denilen hatun annesi hasta diye 1 hafta yoktu vip birbirine girdi .. şu anki durumda anladığım kadarıyla kilit elemanlardan biri olan ocean işi bırakınca biraz sıkıntıya düştüler .. oyunu kapatmak isteselerdi siteleride kapatırlardı goldsold tan satış olayınıda kaldırırlardı sabretmek gerekiyo işin profu değiller sonuçta . o kadar kaliteli hizmet isteyene isro herzaman açık salı sabahları hariç login olanıda dövmüyolar .. isteyen bekler istemeyen beklemeyip isroda oynar ecsro açılınca yine gelir.

(benim klavye naneyi yemeye başlamış bakmadan yazınca sonradan düzeltme oluyo mecburen k.bakmayın)

aslında haklısın hemen olmasa bile 2 günde yapılcak bir iş hade 3 de bence bu oyunu yöeneten kişiler çokta büyük ve deneyimli kişiler değil şimdi oceanda gidiyormuş sözde işleri zor yane diceğiö şu allah bize kolaylık versin :think: :oldie: :detective: :D

yelloha demiş ki:
Cok Uzadi.

3gün oldu

Çok kolaysa açsaydın ozman.Bekle sabırsız olma daha 4 gün oldu sanırsam sen sabredemiyosun .

SleepWalkeR

Tanınıyorum
ovgu_76 demiş ki:
Çok kolaysa açsaydın ozman.Bekle sabırsız olma daha 4 gün oldu sanırsam sen sabredemiyosun .
sabırsız olma 4 gün oldu zuhahaha ya :D sadece 4 gün olmuş arkadaşlar 4 gün nedir ki adam 4 gnde 1 lwlden 70 e rahat rahat kasar ecsroda :D 90 lwl adam sp farmını bitirir item dizer falan filan :D benim oyunumu bırakmama 1 haftam vardı, 4 gün boşa gitti kaldı 3 gün ve hala oyun kapalı xD

SleepWalkeR demiş ki:
ovgu_76 demiş ki:
sabırsız olma 4 gün oldu zuhahaha ya :D sadece 4 gün olmuş arkadaşlar 4 gün nedir ki adam 4 gnde 1 lwlden 70 e rahat rahat kasar ecsroda :D 90 lwl adam sp farmını bitirir item dizer falan filan :D benim oyunumu bırakmama 1 haftam vardı, 4 gün boşa gitti kaldı 3 gün ve hala oyun kapalı xD
1.benim kastetiğim 1 ay bekledik 4gün hiç bişi.
2. server açmak çok kolay değil.
3. açmasada açmıcak adam sonuçta bu bir private server.
ve 4. Herşey Oyun değill :!: :!: :!: :!: :!:
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

arkadaşlar okuyun anlayın ne dediğimi Ozellikle SleepWalkeR :thumbsup:

ovgu_76 demiş ki:
SleepWalkeR demiş ki:
ovgu_76 demiş ki:
1.benim kastetiğim 1 ay bekledik 4gün hiç bişi.
2. server açmak çok kolay değil.
3. açmasada açmıcak adam sonuçta bu bir private server.
ve 4. Herşey Oyun değill
:!: :!: :!: :!: :!:
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

arkadaşlar okuyun anlayın ne dediğimi Ozellikle SleepWalkeR :thumbsup:
bunlara katılmıyorum adam açmak zorunda paraların üstüne konmuş olur yoksa
ve herşey olun diğil diyorsun senin için öyle olabilir ancak benim hayatımın anlamı silkroad
vede server açılacak eminimm

mertcangs demiş ki:
ve herşey olun diğil diyorsun senin için öyle olabilir ancak benim hayatımın anlamı silkroad
düşüncene saygım var sen öle düşünüyosan bişi diyemem :D

ovgu_76 demiş ki:
mertcangs demiş ki:
düşüncene saygım var sen öle düşünüyosan bişi diyemem :D

evet verdiğimiz para var:D ama herkezin düşüncesine saygı sonsuz:D

Adamlar Serverı Kapatma Düşüncesine Girdiyseler Sizin Harcadığınız Paranın Onlar İçin Bir Anlamı Kalmaz..Ne Derseniz Diyin Yine Kapatırlar Oyunu..
Örneğin Eskiler İyi Bilir MHTC Serverında 100 Lerce Sun Set,,Silk,,Sp Vb Sattılar Daha SOnra Kapattılar..
Fakat Şuan Oyunu Kapatıcaklarını Hiç Sanmam Herşeyi Yerli Yerine Oturttular Eskisi Gibi Problemleri Yok.Yeni Server İçin Bu Kadar Bekletiyorlar Bence

FreeDom demiş ki:
Adamlar Serverı Kapatma Düşüncesine Girdiyseler Sizin Harcadığınız Paranın Onlar İçin Bir Anlamı Kalmaz..Ne Derseniz Diyin Yine Kapatırlar Oyunu..
Örneğin Eskiler İyi Bilir MHTC Serverında 100 Lerce Sun Set,,Silk,,Sp Vb Sattılar Daha SOnra Kapattılar..
Fakat Şuan Oyunu Kapatıcaklarını Hiç Sanmam Herşeyi Yerli Yerine Oturttular Eskisi Gibi Problemleri Yok.Yeni Server İçin Bu Kadar Bekletiyorlar Bence
evet hatırlıyorum :beer:

ovgu_76 demiş ki:
FreeDom demiş ki:
evet hatırlıyorum :beer:

:D:DAynen :beer: :beer: :beer: :beer:

Yukarı Alt