1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Arkadaslar Charınızın Calınmaması Icın Tedbir İçeri Buyrun

1. aLpAy41

aLpAy41 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar Dün Sunworld Vipte Char Satıyordum 60 tl ye Adamın Biri Ekledi.Konustuk Ve SonRa Extraloob Aracı oLursa oLur Dedi.Bende Kabul Ettim,Extraloob Cokluya Gırdı Ama Giren Kişi Konustugum Kısının Aynı Kısıymıs Bunu Ben Bılmedıgım Icın Adam Extrallob'un Fake Msnsını AÇıp Milleti Kandırıyor Benı EKlıyen ilk Kişi MSnsi: mailto:roberazo0o0@hotmail.com Fake Olan Msn :Forums@adminextraloob.com'dur Arkadaslar Benden Size Tedbir Sizide Ekler Alayım Der Falan Cokluya Bu aDAm Gırerse Aynı Kişidir KEndı Bılgınıze Dün Benım Charım Calındı.Sadece İtemleri ParaLarı Kurtarabıldım.Char Gıttı. :mad:

Extrallob Sahibinede 1 Sözüm waR Az Tedbir oLarak mıletı Kontrol ETsenızde Böle Şeyler oLmasa Tüm Emegim Boşa Gitti.

2. Galliport

Galliport Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    PC Donanım
    çok eski bir çalma numarasıdır bu 2008 de falan böyle yapmaya başladılar bende takas edeceğim zamanlar hep aynı kişi farklı bir msnsi ile çokluya girip sanki aracı kişi davranırdı ama hata birazda sende sanırım extraloob aracılık parası alıyor bankaya para yatırmadan aracılık yapmaz güvenli takas için her zaman elden takas etmeye ve elden char almaya dikkat edin msnden olmaz bu işler.

3. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    extraloob takas işlerinde MSN KULLANMAZ diye kaç kere dedik yahu geçmiş olsun