1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

♠♠♠arkadaşlar char açma konusunda bi yardımcı olurmusunuz ♠♠

1. mumya307

mumya307 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    arkadaşlar char acımcam eski charımı sattım şimdide baya karasızım ne acmam konusunda 2 gündür wizart char oynuyodum memnunudum tek atıyo fln 2 lwl üstüne kdr ama çok çbk ölüyodu yeniden açıcam bi char ama kararsızım cin mi açıyım avrupamı her hangi bir tafsiye eşliginde hangi job da char açıyım bi yardımcı olursanız sevinirim lütfen.....

şimdiden

teşekkürler ................

2. mumya307

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
  3. Mephistopheles

Mephistopheles Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Merhaba!Ben batuhan genc bir erkegim dunyanın en m
    avrupadan cacık olmaz.cin ac hem eylence hemde pvp de iyi olmak istiosan archer ac derim full str yok ben feci oynarım paramıda kasarım dersen 5-1 yada 7-1 melez ac full sun set diz kral ol yok ben ölümsuz olmak istiorum dersen ya glaive yada blade ac glaive acarsan hem hp cok olur hem dmg blade olursan defans essek akdar olur attk brz dusuk olur.

Benim tavsiyem glaive acman.

4. mumya307

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    saolasın kardeş başka bi forumdada sordum herkes aynı cevabı verdi teşekkür ederim extraokk

5. hitful

hitful Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Blade Aç Damage Glaive Ve Bowa Göre Az Olabilir FAkar hareketleri gerçekten oyunu çok güzel kılıyor ve defansı hiç te küçümsenecek gibi değil. Atackı da bufflarla attırabilirsin Zaten. Ve karşıdaki adamı çok ii sinir edersin %50 KnockDown ile karşıdaki direk sinir olur :lolmuch: :lolmuch:

6. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    amacın isminden soz ettikmekse hybird sword / shield aç

yok ben keyif almak zmn harcamak için açıyom dersen en çok hangi buildi seviyosan ondan aç

7. NighTwaLkeR

NighTwaLkeR Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zevk meselesı bı yerde sımdı sen bnm charım tank olsun hıc olmesın damage az olsada idare eederim bunun ustune bıde block olsun hero olsun dıyosan full str blade eger yıne charım olumsuz olsun hp dalında rekortmen olıyım dıyosan full str glavıe eger ben cok ıyı oynarım elım hızlıdır pvplerde oyunuda bılırım olmem bnm ıcın damage hersey dıyosan full int spear ama bnm sana tavsıyem spear char acıcaksan bıde paralı bı oyuncuysan 5int 1 str hybrid tercih etmen eger yıne ben oyunu cok ıyı bılıyorum pvplerde delı gıbı dovusur ıtemlerıme dıkkat ederım ama bırazcık da defansım olsun dıyosan full int sword\shield ama sword shield chrda hybrid tercih etme ben o hataya dustum zaten damage speara gore az bide str katıp tam batırma charı umarım yrdmcı olabılmısmdr iyi oyunlar