arkadaşlar daha demin charıma girmeye çalıştım ve banlanmışım :S

scrotum demiş ki:
azcık sabret nolcak ya altı üstü 2108 =) 1 asırcık banlanmışsın
Senin karakterin Soyulsa ve Ben sana bu espriyi yapsam Çok mutlu olurdun demi.
Eminim Yüksek lvl Bi karakterin olmamıştır ne emeklerle yapıldıgını bilmiyosundur..

Respect demiş ki:
scrotum demiş ki:
azcık sabret nolcak ya altı üstü 2108 =) 1 asırcık banlanmışsın
Senin karakterin Soyulsa ve Ben sana bu espriyi yapsam Çok mutlu olurdun demi.
Eminim Yüksek lvl Bi karakterin olmamıştır ne emeklerle yapıldıgını bilmiyosundur..
ya sende damardan konuşuyon hep :D

Fakat doğru konuşuyor ve bizi ilgilendirende işte bu.

''azcık sabret nolcak ya altı üstü 2108 =) 1 asırcık banlanmışsın'' diyen arkadaşım çarı banlandığında acaba bizimle acısını paylaşma refleksini gösterebilecekmi çok merak ediyorum.

Yukardaki cümleden anlam çıkarmak gibi bir gayreti olmayacağı içinde anlamını kendim yazıyorum; bir gün senin çarında ban yiyebilir ve insanlar dönüp yüzüne bakmaz.

bugün kasacharda gitti :D şuan gülmemin sebebi oyunu tamamen bırakmam olmuştur.buda benim için en iyi sebep.arkadaşlar eğer bu sitedeki programları kullanıyorsunuz modlar sizde uyarın arkadaşları kesinlikle 50 silk de olsa para yatırın bu oyuna.para yatırmadığınız an boom.herkese ii oyunlar.forumunuz gerçekten çok güzel.inş ömür boyu böyle gider inşallah.ßß

geçmiş olsun. Biz o uyarıları çok yapıyoruz ama dinleyen olmuyor.

Bizim onaylamadığımız hiçbir dosyayı indirmeyin
Az da olsa silk alın charınıza.

Daha dün arkadaşlarımın charları soyuldu.Sebep, mod arkadaşların onaylamadığı pk2 edit indirdikleri için.

program değil ben her konunun içinde bir modun onayına bakan biriydim.ben media.pk2 den olduunu düşünüyorum.vede silk alınmadığından.

Yukarı Alt