Arkadaşlar Biri Oceanla Konuşsun Hep Biiz Türkler Dc Yiyiyoruz Ya Offfff Bir Adam Var İsmi Çince Sabahtan Beri Hotanda Stalda Adama Bişi Olduğu yok dc yememiş oyunda ban yapılmıştır falan yazdı gittim baktım adam hala stalda ben 3 de oyuna girdim 3:20 de dc

7:10 girdim 8:00 dc yedim bu ne ya adam sabahtan beri stallda guildden bazı kişiler bakıolarmış ben yokken girince sordum hala stalda diyip güldüler bu kadarmı olur :(

Trigonometry demiş ki:
Arkadaşlar Biri Oceanla Konuşsun Hep Biiz Türkler Dc Yiyiyoruz Ya Offfff Bir Adam Var İsmi Çince Sabahtan Beri Hotanda Stalda Adama Bişi Olduğu yok dc yememiş oyunda ban yapılmıştır falan yazdı gittim baktım adam hala stalda ben 3 de oyuna girdim 3:20 de dc

7:10 girdim 8:00 dc yedim bu ne ya adam sabahtan beri stallda guildden bazı kişiler bakıolarmış ben yokken girince sordum hala stalda diyip güldüler bu kadarmı olur :(
Bunun ocean la ne alakası var ben gece giriyorum oyuna akşam 5 e kadar dc siz duruyorum ornek dünrestart ta atmadılar o saatte server a sorun ne ocean da ne başkasında sorun sende senin internetinde

Arnildcivardagezer demiş ki:
Trigonometry demiş ki:

Bunun ocean la ne alakası var ben gece giriyorum oyuna akşam 5 e kadar dc siz duruyorum ornek dünrestart ta atmadılar o saatte server a sorun ne ocean da ne başkasında sorun sende senin internetinde
emre o değilde oceanla görüşüp şu türklere globelle küfür olayını dile getirsek ve globballe küfür içerikli msaj yazanlar cezanladırılsa güzel olmazmı :?:

Arnildcivardagezer demiş ki:
Konustum bile ama yapabileceğimiz bişi yok sonuçta bizden deonlara küfür eden çok
Ben kufur duydukça gereken cevapları veriyorum zaten küfürsüz bir dille tabiki
Biz de küfüre başvursak Türklerin kötü imajı silinmez asla.

kanka bende ondan diyorum yaa işte globallerde kim küfür içerikli bir yazı yazarsa direk 10 lvl filan aşşağı cekilsin yada ne bileyim itemleri silinin. eğer böyle bir ceza-i yaptırım olursa inan serverda küfür içerikli bir mesaj göremeyiz :wink1: tabii bu sadece benim görüşüm ?!!!!!!..

Haklısın Extacy Abi ama ben valla psro yu özledim çok dc vardı 800x600 yapıodum valla 5 saat oyunda durabiliodum hem tekte girioduk dc yesekte şimdikide güzel ama server dolu bazen 3.5 saat denediğim oluo abi ya

dc sorunu oyundan deil gm dende deil ttnet ten alakalı anlık net gidip gelirse pc de toparlayamassa dc yersin

Zevk için başladıgınız oyun İşkenceye Dönmüş.Aldıgınız bi zevk yok artık kanımca.4 saat dene alsın 5 dk oyna dc ye. Ben olsam kafayı yerim :P
İsro 4 ever En fazla 15 dk da giriyorum 1 gün dc yemiyorum :twisted:

gscihan demiş ki:
Zevk için başladıgınız oyun İşkenceye Dönmüş.Aldıgınız bi zevk yok artık kanımca.4 saat dene alsın 5 dk oyna dc ye. Ben olsam kafayı yerim :P
İsro 4 ever En fazla 15 dk da giriyorum 1 gün dc yemiyorum :twisted:
öm ye bi cvp versene yha :mrgreen:

harpydende isro 4ever 23lvl wiz charım var yeni açtım 26lvl rogue char vardı gizli soruyu unutmuştum :( 25lvl köpeği fln aktardım şimd igiricem oh be arkadaşlarda var orda bide gold botlar olmasa :D

Ya anlamadığım normal isro duruken neden böyle dandik oyunları oynayıp moreliniz bozuyosunuz ki ?
Extradan ne özelliği var bu oyunların normalinden?

Yukarı Alt