arkadaşlar bben bir sro oyuncusuyum sabah bilgisayarı 11 de açıyorum ve sro yu deneme ye bırakıyorym 4 e kadar giriyor oyunda 1 aat oynadıktansonra bilgisayar donuyor ve dırrrrrrrrrrrrrrrr
diye ses çıkarıyor neden oluyor yardım Not : bilgisayarımda virus mevcutdeyildir nod32 kullanıyorm

bigisayarımın bilgileri

AMD athlon(tm)64X2dual
core processor 3800+
2.00ghz 1gb ram
512 mg keran kartı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
donma problemleri ısı kaynaklıdır ekran kartı işlemci ve kasa ısısını kontrol etmelisiniz bunun için speedfan programını indirip kurun bakın bakalım ısılar ne durumda ve ayrıca en güncel ekran kartı driver ve sistem driver'larını kullanınız lütfen ^^

aynı soru bendede vardı kasayı temizle ekrankartının fanına bak belki tozan tıkanıp iyi çalışmıyo olabilir en sonda güncelle ..

iŞemci fanının tam olarak takıldından emin oL ve power fan da dahil olmak üzere hepsini temizle ve kontak sprey bulabilirsen kontak sprey sıK :wink1:

bilgisayar çalışırken elimi ekran kartının ustune koyduğumda 30sn sonra çekmek zorunda kalıyorum çun ku çok sıcak ve kasanın kapağını takmıyorum açık yani fan da çalışıyor 2 tene 2 daha eklicem veya bizim vantratoru kasanın karşında çalıştıracam :D

Bilgisayarın oyun oynamadığın zamanlardada bunu yapıyor mu ?Eğer yapıyorsa Harddiskin çökmüştür bendede aynısı olmuştu 100 Liraya yenisini almıştım :twisted:

Yukarı Alt