arkadaslar uzun zamandır foumda yazılarınızı okuorm tabi hepsine bakamadım ama yardım ederseniz sevinirim makinamda 3 yıldır sro oynuorm 64 lvl elle kasılmıs çarım war hayatta bot vs kullanmadım ama makinayı deişdim vista işlemcili amd 64*2 işlemcili 329 mb ekran kartı 2 gb ramim war ama oyun sırasında ?????????? hatası we runtime error hatası alıorm bol bol nedenini sormak istiorm update ettim updae et driver gibi seler demeyin hepsini 10 kere yapdım olmuo vista homme premium legent 2 den önce acıodum ama legent 2 den 2-3 ay sonra hatalardan ölmek üzereyim oyuna girmek icin no dc kullanıom 30 dk ugrasıom giriom kasarken hata alıorm yardımlarınızı bekliorm şimdiden saolun

NOT=FORUMDA OKUDUGUM KADARIYLA GENELDE DRIVER GUNCELLE DIOLAR İLGİLENİSENİZ SEVİNİRİM SABIRSIZLIKLA YARINI BEKLICEM BEN ÖĞRENCİYİM YARIN 5 GİBİ BAKCAM ?!!!!!!.....

Prada

Ilgilenilmiyo denmesin diye cvp yazıyorum inan vista'dan hiç çakmıyorum.. XP kaullanıyo olsan bir dünya çözüm üretirdimde bilmediğim şey hakkında yönlendirmeyeyim seni.. Ama anlayan vardır illaki yardımcı olurlar merak etme :santa:

extraloob elazıg lee bi bakın ya ne olur biri yardım etsin olmuo ama herkese şapır supur yardım bizde 1 kisi konusmus

ys nr bicim is kimse bisi yazmıo ya nerdesiniz millet acdıgım konuları kapıonuz hic bisi bilmiosanız bile yazın bi fikir werin

ooo hatayı herkes alıo kardşeim sadece sn değil geçen bnde aldım 10 kere üst üste ama çözümünü bulamadım nodc kullanıo isen ya yanlış clienti indirmişsinidir yada pc inde bir sorun var demektir bilmiorum

Yukarı Alt