Arkadaşlar ECSRO da benim adımı kullanıp milleti kandırmaya calışan ş.sizlere sakın inanmayın benim oyundaki ismim ExTaCY'dir. Böyle ş.sizler kendilerini kandırdıkları yetmiyor gibi bir de utanmadan sizleride kandırmaya çalışıyor.

LÜTFEN ARKADAŞLAR BÖYLE KENDİNİ BİLMEYENLERE İNANMAYINNNNN. benim adımı kullanıpta sizlerden bişey isteyen biri olursa ona diyeceğiniz tek sey siteden bana bir pm at ozaman sana inanayım şeklinde olsun.

BENİM TEK CHARIM OLAN FULL STR BOW'CU ve NİCKİ ExTaCY'dir

İşte o ş.siz insanın konuşmaları

- Resim Silinmiş.

Ps: KolerA Dostuma Beni Bilgilendirği İçin Hepinizin Huzurunda Teşekkür Ederim ?!!!!!!...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ewt İnanmayın Bu Sahtekara :x Ztn Konuşmalrından Gerçek Extacy Arkadaşımız Olmadığı Anlaşılıor.. :twisted:

komedi ya böyle kim bilir kendilerini kastırdılar böyle bir tane vardı bana ben _Alone_ yim diyor bende yemin et falan diyorum böyle komik birşeydi ama hallettik.Böylelerine güvenmeyin. :idea:

Takımı
Besiktas
Aynen Beyler RebelTurk die bi hıyar var oda sizi kandırabilir + benimde korsanım cıkmış :mrgreen:

Korsan nick : SofTWaRe

Gercek Nick yane benim oyundaki nickim : S0FTW4R3

Dikkat ederseniz Sevinirim

Gerçekten kötü olmuş.Ama böle yapıp sizi kandırmaları kötü yönü.İyi yönüde var olayın.İnsanlar sizin yerinizde olmak istiyor, sizi özeniyorlar, sizi taklit ediyorlar.Yani onlar için siz bir numarasınız.Sizin gizli hayranlarınız onlar.Bu yönden de düşünmek gerekir konuyu.Seveniniz çok anlaşılan. ?!!!!!!...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şöhretin bedeli ağırdır :P

desene sende şöhret oldun, bırak tadını çıkart kaliten artıyor işte :?!!

Hahha yuh ya benim (Bile:D:D) Taklidim çıkmış az önce oyuna 5 dk girip dc yedim. gördüm. Adamın Adı VVaTaPiTi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ehehe Eski Psrodada XxKemalistxX Diye Birisi Vardı :D Ben Nickimi sskss Yapmıştım 30 Tane sskss Çıktı :D

hacım böyle seyler insana haz veriyo ama bi yandanda insanın içi burkuluyor. düşünsenize size güvenen insanları sizin adınız altında sömürüyorlar. Gerçekten yazık :?!

SoFTWaR€ demiş ki:
Aynen Beyler RebelTurk die bi hıyar var oda sizi kandırabilir + benimde korsanım cıkmış :mrgreen:

Korsan nick : SofTWaRe

Gercek Nick yane benim oyundaki nickim : S0FTW4R3

Dikkat ederseniz Sevinirim
Oyunda SofTWaRe 'yi ben kullanıyorum ama charı açarken forumda böyle bir nick var mı diye bakmadım(ki bakmamda gerekmez) .Charı açtığım gün girdiğim partide(gscihan vs. de o partideydi sanırım hatırlarlar.) forumdaki nickimin GoldTime olduğunu söyledim. Kimseyi de kandırmaya niyetim yok .

Not: Ben yine de benzerlik için özür dilerim, ancak korsan felan ayıp oluyor mesajı uygun bir şekilde düzenlersen sevinirim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
Şöhret herzaman iyi birşey değil sokağa çıkamaz oldum yahu. :mrgreen: :mrgreen: Bir ara cidden benim başıma neler geldi.Konularla sabittir. :twisted: :mrgreen: Ben alıştım sizde alışırsınız taklitlerin tabiki çıkacak yalnız karşıdaki insanlar uyanık olmalı mesala siteden senin adına bir öm istemeli gibi. :wink1:
extraloob demiş ki:

Hacım nickimi deiştireceğim yahu. :wink1: Düşünüyorum msn'e gelsene. ?!!!!!!.....
değişmiş be yavrum bizde admin çok rahat ol anında halledilir :P :twisted:

extraloob demiş ki:
Majestic demiş ki:
Şöhret herzaman iyi birşey değil sokağa çıkamaz oldum yahu. :mrgreen: :mrgreen: Bir ara cidden benim başıma neler geldi.Konularla sabittir. :twisted: :mrgreen: Ben alıştım sizde alışırsınız taklitlerin tabiki çıkacak yalnız karşıdaki insanlar uyanık olmalı mesala siteden senin adına bir öm istemeli gibi. :wink1:
extraloob demiş ki:

Hacım nickimi deiştireceğim yahu. :wink1: Düşünüyorum msn'e gelsene. ?!!!!!!.....
değişmiş be yavrum bizde admin çok rahat ol anında halledilir :P :twisted:
Abi ya sende beni kabul etmedim sanırım yeni msn açtım o msnim sitede yok tainted ile başlıyor kabul etsen sevinirim. ?!!!!!!... ?!!!!!!...

Benimde Hercules'te var bi tane. "JasonWalker" . Sakın haa. :wink1: Ben Posdeidonda Jimalzem nick'i ile oynuyorum.

Okan Abi Adamın Birini Gördüm Sabah Nicki Extraloob Tu.Acaba Sen Misin Die Düşündüm.Sonra Guild Yolladım Geldi Orda Çakozladım İşi SEnin Olmadıgını Çünkü NWO dan baska yere gitmessin dedim adama sordum. sen EXL admini olan extraloob musun dedim oda bana hayır değilim ama bu nicki kullanmak için ondan izin aldım dedi :))) :twisted: :twisted:

Yukarı Alt