1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Arkadaşlar bana Warlock/Bard char yapılandırması hakkında bi

1. cursor1987

cursor1987 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    warlock char açtım yan skill olarak ta bard açim diyorum ama yanlış yapmayım diye sizden bilgi almak istiyorum. Acaba warlok a yan skill olarak bard ı tercih etsem char nasıl olur

2. cursor1987

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biri bisey söylesin olur veya olmaz diye

3. cursor1987

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kimse bilgi vermediği için teşekkur ederim.

4. sonkale01

sonkale01 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    exp kasarken fena olms recoverye pek gerek kalmıo vampire touch sayesinde yani exp kasarken noise moving march exp işin bittimi clerice dön tabi bu dediğim solo kascaksan ptce kascagım arklar war dersen warlock / cleric

5. BaZinGa

BaZinGa Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Warlock bnce yan mastery olarak cleric kullanmalı nedenine gelince warlock da vampire kiss fln var ama hem warlock int bir char hemde vampire ler gerçekten çok düşük vuruyor yani o kadar düşük damage le vakit kaybetmektense recovery çakar vampire hiç girmeden dotlar ve debufflarla zerk bitene kadar giantın fln işini bitirmeye bakmalısın.Ayrıca warlcok çok düşük damage veren bi build olduğundan çok can sıkıcı olabiliyor özellikle kasarken moba dot debuff atıp sen vurana kadar ks yiyorsun.Ama silah oalrak hiç sıkıntı çekilmiycek bir build :D 76 npc silahla 85+7 silah arasındaki damage farkı 5k bile değil ama warlockun düşük damagelerine 5k çok bile ama yinede +5 +7 olsun gibi şeylere hiç gerek yok :D