drotalion demiş ki:
Spiral demiş ki:
drotalion demiş ki:
eğer directx 10 kullanıyorsa kalsın vista.

Bak açıklayayım: Önce control panel i açıyoruz, sonra orada administrate tools var. Oradan services var onu aç. Sonra send error report var, ona çift tıkla servisi desable et. Bilgisayara restart çek, bitti.

@Spiral: her zaman format en son çaren olsun. Her hatada format çekeceksen...
Belki pc sinde virus vardir hic degilse temizlenir..

(bu hata lar virusden kaynaklaniyor demiyorum ^^
haklı olabilirsin. Bir konu vardı, kişi format çektim bilgisayar çalışmıyor diyor, herkes ramler uyuşmuyor diyor xD öyle olmasın amacım.

virüs olma olasıığı baya yüksek. Önce bir service lerden denesin bakalım. Olmazsa format.
ve nihayet denedim yine olmuyor işte yeni hatamız :twisted:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

drotalion bu arada bilgisayarımda virüs olduğunu sanmıyorum nod32 kurulu bilgisayarda programıda formattan sonra yükledim.bu kontrol paneli konusundada benim makinada herşey türkçe ingilizceye cevirdim yapmaya çalıştım ayrıyetende çalıştırdan msconfig komutuylada hizmetlerden hata raporları kutucuklarını kaldırdım sonuç şekil a da görüldüğü gibi....ama ben bu sorunu çözemessem kafayı yiyecem oyunun bilgisayar için istediği herşey fazlasıyla var direckt10 da yüklü açılmıyor !!! arkadaşlarım vistada takır takır oynuyorlar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
drotalion abine soramadın mı kaç gündür yaw oyuna girene kadar knıght oynayayım dedim 60 lvl oldum abine bir an önce sorsan bu konuyu sevinirim :popcorn:

Yukarı Alt