kardes yanlis anlama da en yakin bilgisayarciya git birtane 512 mb ram al gel burda ne ugrasacan :lol:

git carsiya al gel :lol:

lol :lol: git mecidiyeköy e 1.elden 5.ele kadar istediğin rami bulursun bu arada konu yanlış yere biri taşıyıversin konuyu Cool

ffearless demiş ki:
lol :lol: git mecidiyeköy e 1.elden 5.ele kadar istediğin rami bulursun bu arada konu yanlış yere biri taşıyıversin konuyu Cool
löl mecidiye köye git dionda adam ya ankaralıysa :mrgreen:

Nervous demiş ki:
ffearless demiş ki:
löl mecidiye köye git dionda adam ya ankaralıysa :mrgreen:
Türkiyenin yarısı istanbulda yaşıyor zaten Razz büyük ihtimal istanbuldadır

neyse en yakın 2. el pc mazemelerı satan bır yeregı t al ben 3 ay önce 30 ytl ye almıstım sıfır gıt sıfını al ugrasma hec:D

ffearless demiş ki:
lol git mecidiyeköy e 1.elden 5.ele kadar istediğin rami bulursun bu arada konu yanlış yere biri taşıyıversin konuyu
Nervous demiş ki:
löl mecidiye köye git dionda adam ya ankaralıysa
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ram ve ekran kartı alacaksanız ikinci el almanızı tavsiye ederim hele ki upgrade yapılacaksa.

uraniumpc.com var kadıköyde dükkanları sitelerinden bakabilirsin ve birçok donanım forumlarında bir sürü ürün bulabilirsin ben bile ekran kartımı ikinci el aldım kendi ram ekran kartı cpu vb. ürünlerimi daimi sitelerden satarım sitelerden alırım sizlerede tavsiye ederim.

high-end bir pc 0dan kurulacaksa yeni alınır :?!!!

Yukarı Alt