Zorluktan kastınız nedir bay Jigsaw, sizin engin bilgilerinizden yararlanmak isteriz. :) :P

Jigsaw

Aileden
2x2-5 demiş ki:
Zorluktan kastınız nedir bay Jigsaw, sizin engin bilgilerinizden yararlanmak isteriz. :) :P
Büyük ihtimalle inkâr etmeyecektir lakin vermezse saçı arkadan tutulmak suretiyle parmaklarını ters yöne doğru bükerek konuşması sağlanabilir. En pratik işkencedir. Hiç bir ekipman gerekmez ve de acı/zarar oranı düşüktür. :P

Hayır da en iyi arkadaşımdı diyorsun, bi insan en iyi arkadaşına bugün silkroadda şunları yaptım benim şu kadar lvl charım var şu serverda oynuyorum demeden en fazla kaç gün kasabilir ki :D

Bencede en iyi yol bu durumda şiddet :mrgreen:

hocam birlikte buluşun bigün dşarda falan sonra boş bi anını yakalıyınca kafayı arkadan tutup masa,sandalye,merdiven gibi platformlara gömmek suretiyle ensesine kenetlenip yukarı kalkmasını engelle. bunu yaparken ailesinin bu olaydan haberi olmayacağını ve şifreyi geri vermezse kafasını vurmaya devam edip beyni akana kadar anlını parçalıycanı söyle.bak nası kuzuya döner :roll:

önce bence güzel güzel bi konuş kabul edip utandığını ima ederek bilgileri geri werdiği zaman hiç uğraşma elini lekelemeye değmez çek git evine pcne format at değiştir pwni yoluna dewam et ilişkini kes he olmadıysa unutma al capone un bir sözü war tatlı dil ve bir silah ile sadece tatlı dille yapabildiklerinin çok daha fazlasını yaparsın yani bir adet muşta edinmek suretiyle karşıdakinin sadece konuşmaya yetecek kadar kemiği sağlam bırakılır sağ veya sol kaş isteğe göre indirilir kafayı bir kaç kez duvar ve benzeri yerlere wurularak char bilgileri alınır..

Yukarı Alt