Konuya girmeden önce herkesin bayramını kutlarım...
Bir arkadaşım sayesinde silkroada ve sizin sayenizde oyundki bilgilermi kat kat ilerlettim.Ama üç gün önce; kastığım çar elimden uçup gitti<(90 lvlm).Hemde bunue iyi arkadaşım dost kankam sandığım arkadaşımın yaptığından eminim.Ama o sandı ki bunu anlamayacağım.Kendi evime geldiinde ona ikram için mutfağa gittim ve o anda pc keyloggerı koymuş.Şifremi öğrenmiş.Zaten kankam olduğu için Gy biliyordu.Aslında onun ağzını burnunu kırarak çarımı geri alablirim.Onu o kadar seviyorumki bunu yapamam ve onu kırmadan bu işi çözmek için sizden yardım istiyorum :cry: .Nasıl şifreyi öğreneblirim tekrar.

ps:off topic olduğunu düşündüğüm için buraya açtım.

onun yaptığının aynısını yapabilirsin mesela sende onun pc ye koy keylogger ı hallet işini

PhaetoN demiş ki:
onun yaptığının aynısını yapabilirsin mesela sende onun pc ye koy keylogger ı hallet işini
evet ama nası koyucam bu şlerden anlamıyorum öyle kötü düşüncelere sahip değilim...

goldenkeylogger diye bi program var onu kullanabilirsin benden bu kadar gerisini hallet sen :D ama antvirüs varsa pc sinde onu kurmadan önce antivirüsü kaldırman lazım yoksa anında silinir :D

bugün char çalan yarın çanta vs de çalar.
ki en iyi arkadaşın oldugunu söyledin.
ben senin yerinde olsam evine gidip agzını yüzünü kırardım.
hiç kıyamam falan deme bu adamlarda utanma duygusu yoktur.bu hırsızların alayı yüzsüzdür.
o yüzden içinden geldigi gibi hırpala o çocugu..

Tarantella demiş ki:
hiç kıyamam falan deme bu adamlarda utanma duygusu yoktur.bu hırsızların alayı yüzsüzdür.
benim önerdiğim yol uzun bencede git güzel bi işkence yap akıllansın :thumbsup: :twisted:

Tarantella demiş ki:
aileleimiz birbiriyle çok iyi zaten arkadaşımın gerçekte hırsız olmadığını biliyorum ama sanal alemde bunu nasıl yaptı bilmiyorum bende bu iş sanal alemde yapıcğım başka yolu yok

bana en yakın arkadaşım böyle bir şey yapacak bende onun yanına bırakacağım gerçekten kutlarım seni :D

Bu adamdan hayır gelmez... Git direk charını al..

yanına git ve çarını çalan adama ana avrat söv ve bunu abartarak yap belli belli karşındakini söv bakalım ne dicek :P

Git charını al, bir daha bu adamında yüzüne bakma..

PhaetoN demiş ki:
goldenkeylogger diye bi program var onu kullanabilirsin benden bu kadar gerisini hallet sen :D ama antvirüs varsa pc sinde onu kurmadan önce antivirüsü kaldırman lazım yoksa anında silinir :D
Böyle saçma sapan işlerle bir yere varamazsın.Al karşına adam akıllı konuş.Olmazsa allah ne verdiyse dal ağzını burnunu kır :D :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Söyleyeceksin şüpheni ya da eminsen öğrendiğini, charını geri isteyeceksin her şeyiyle sonra format atılmış PC`nde şifreni değiştireceksin bilgilerini aldıktan sonra, bu kişiyle de ilişiğini keseceksin... Bilgileri vermezse zorla alacaksın.

Yukarı Alt