1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

Arkadaşını öldürüp kuşbaşı yaptı!


 1. Inception

  Inception Aileden rank8

  Kayıt:
  23 Ocak 2008
  Mesajlar:
  8.335
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  Borç batağına saplanan Alman aşçı, iş arkadaşını para için öldürerek yemek hazırlar gibi lime lime doğradı. Daha sonra bu parçaları nehre attı.

  Borç batağındaydı

  - Almanya'nın Münih kentinde insanın kanını donduracak türden bir cinayet işlendi. 40 yaşındaki Heiko K. isimli aşçı evliliği bittikten sonra hızlı yaşantısı yüzünden borç batağına saplandı. 70 bin euro borcu olan adam, ülkeyi terk ederek Güney Amerika'ya yerleşme kararı aldı. Ancak bunun için de kendisine para gerekiyordu. Birlikte çalıştığı meslektaşı Mark Schindlbeck'ten borç parası istedi. İş arkadaşı buna yanaşmayınca Heiko paranın tek çaresinin yakın arkadaşını öldürmek olduğuna karar verdi.

  Yemek yapar gibi

  - 36 yaşındaki Mark'ın yaşadığı apartmana giren Heiko, meslektaşının başına sert bir cisimle iki defa vurarak öldürdü. Soğukkanlı katil daha sonra yemek yapar gibi arkadaşını küçük küçük parçalara ayırdı. Ardından da lime lime doğradığı arkadaşını torbalara doldurarak Isar Nehri'ne attı. Mark'ın gövdesi Çek Cumhuriyeti'nde bulundu. Olayı araştıran polis anormal davranışlar sergileyen Heiko'yu tutukladı. Aşçı şimdi ömürboyu hapisle yargılanıyor. Kurbanın başı ve vücudunun diğer kısımları bulunamadı.

  AYNI MUTFAKTAYDILAR

  Münih'in önde gelen restoranlarından birinde aşçılık yapan Heiko K. öldürdüğü Mark Schindlbeck ile yıllardır aynı mutfağı paylaşıyordu
   
 2. DeathKinq

  DeathKinq Tanınıyorum rank8

  Kayıt:
  30 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  337
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  :lol: midem kalktı 8O
   
 3. Temet Nosce

  Temet Nosce   globalmod rank8

  Kayıt:
  24 Ocak 2009
  Mesajlar:
  3.301
  Beğenilen Mesajlar:
  13
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Boston/Massachusetts
 4. FoundeR

  FoundeR Bilgiliyim rank8

  Kayıt:
  21 Kasım 2008
  Mesajlar:
  1.993
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci