Darius arkadaşımın realden çizimidir. :mrgreen:

Fiiz yine arkadaşımın çizimidir :D :mrgreen:

Fiiz benim çizimim ama dalga geçmeyin beyler lütfen :D

Mundo benim çizimim Bişeye benzetemedim o elindekini baltaydı ama ne oldu çözemedim bende lütfen dalga geçmeyin daha ilk defa bugün çizmeye başladım :D

Amumu özkan'ın çizimi

Xin zhao en başarılısıda bu buda özkanın çizimi çocuğa dıyom oğlum ressam ol harcıyon kendini küçücük bergamada yok oğlum saçmalama ya diyor :D troll işte

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
abi bunlarla nasıl ugrasılıp bu kadar güzel şeyler cıkıyor bir türlü anlamıyorum vallahi helal olsun

arkadaşının çizimleri güzel fakat ressam olabilecek kadar mükemmel değiller. Senin çizimlerin de ilk denemelere göre fena değil.
@Advance: makara:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Toxic rumuzlu uyeden alinti yapildi
Toxic demiş ki:
abi bunlarla nasıl ugrasılıp bu kadar güzel şeyler cıkıyor bir türlü anlamıyorum vallahi helal olsun
Valla bu özkan bizim 1aydır çiziyordu bugün takıldık biraz sonra bizim eve geldik öylesine bi aldı kağıdı kalemi eline Fizz ' i çizdi sonra onunkine bakarak bende çizmeye calıstım elimden bu kadar geldi :D Mundoyu ben yaptım temelini falan ben attım fakat yinede yardım etti henüz acemiyim biz resim dersinde sadece bi katlı bina çiziyorduk bi tane bayrak okul yapıyorduk , teknik resimde endüstri meslekte gördüm ama teknik resimle pek bi alakasıda yok yani tamamen bakarak yapıyoruz :D

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
arkadaşının çizimleri güzel fakat ressam olabilecek kadar mükemmel değiller. Senin çizimlerin de ilk denemelere göre fena değil.
@Advance: makara:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile
Teşekkür ederim dostum :muck: :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Maddy rumuzlu uyeden alinti yapildi
Maddy demiş ki:
Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
Bu mesaj Advance rumuzlu uyeden alinti yapildi
Advance demiş ki:
Rengar?
ahahadhsajskfdlfdsjlfçklşsagmaosşlrfçsadf kahkaha attım ya makara: makara: makara:

çizimler gayet güzel hacım ellerinize sağlık :beer:
Üstüme alındım bana yazmadıysan affola,teşekkürler :beer:

Bizede resim dersinde vazoyu koyuyordu önümüze gördüğün gibi çiz diyordu resim hocamız.. . Ne alaka bende anlamadım . İçimden geldi söyleyeyim dedim :))

Bu mesaj Knickles rumuzlu uyeden alinti yapildi
Knickles demiş ki:
Bizede resim dersinde vazoyu koyuyordu önümüze gördüğün gibi çiz diyordu resim hocamız.. . Ne alaka bende anlamadım . İçimden geldi söyleyeyim dedim :))
Olsun kardeşim insanın içini dökmesi lazım her zaman :muck: :muck:

Yukarı Alt