ben ıbottan gırıyorum herseyı ayarlıyorum ama adam buflarını basmıyor lutven yardım

berkbaba71 demiş ki:
ben ıbottan gırıyorum herseyı ayarlıyorum ama adam buflarını basmıyor lutven yardım

oh be

konuyo ben açacaktım ama hatanın bende olduğunu düşünüp açmamıştım iyi açtın kardeş bu konuyu
aynı sorun bende de var kasması çok çpok çok süper ama buff basmıyo direk saldırıya geçiyo :S:S summer2: summer2: summer2:

hala kimse ilgilenmemiş nerde bu extraloob yetkilileri

botun yeni sürümü felan varsa söleyin sitesini biz indirelim lütfen

ah nerde o eski extraloob

işin ucuna para girince böle oluyo sanırım summer7: summer7: summer7:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum ibot kullanılmıyor ki her bot banlanıyor artık joymax böyle istedi gel sbot kullan gör bak anında 500 kişi yardımcı olsun sana 8)

extraloob demiş ki:
kuzum ibot kullanılmıyor ki her bot banlanıyor artık joymax böyle istedi gel sbot kullan gör bak anında 500 kişi yardımcı olsun sana 8)

ne yani banlıyor da sbot u banlamıyor mu iki türlü de ban yiyeceksem neden sbot kullanayım ki
he joymaxla bi anlaşma varsa sbot için orasını bilemem zaten oyunun içine ...... ler
güya ücretsiz oyun ..k ücretsiz

admin sende böle deildin önceden çok değişmişsin yaf

ingilizce bilsem joymax ı şikayet yağmuruna tutacam ama bilmiyom işte her şeyin zamanı gelir ama yavaş yavaş

berkbaba71 demiş ki:
ben ıbottan gırıyorum herseyı ayarlıyorum ama adam buflarını basmıyor lutven yardım[/quote

Orda Buff koydugun yerin hemen üstünde silah ismini girceksin girdiysende yanlış girmiş olabilirsin kontrol et

arkadaşlar buf basmıyorsa silahı göstemeniz lazım

- Resim Silinmiş.

yukarda yeşille seçili yerden 1'ci slahını bulup set 1 st weap a taklıcaksınız
sonra yine yeşille kare içine alınmış yerden ikinci silahı bulup set 2nd weap'atıklıycanız sonra
save settings diyceniz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt