1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Arka Plandaki Uygulamalar

1. TafareL

TafareL Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Arka planda çalisan uygulamalar devamli aciliyormu?android marketten uygulama indirdim hep program mi kullanicaz kapatmak icin ramdan götüruyor hep.Birde tefon kilitliyken uygulamalar sarj yermi acaba?

2. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    Hacım telefonun marka - modeli nedir ? Kullanmadığın uygulamaları kapat şarj yemesin boşuna. Ayrıca internet kullanan uygulamalar da boş boş durduğu halde cebini sömürür haberin olsun ^^

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Uygulamalar her zaman şarj yer.Peki bunları nasıl kapatırız ?

İlk önce cihazının rootlu olması gerekiyor.Sonrasında Titanium Backup programını indirip ,teker teker kullanmadığın uygulamaları donduracaksın.Hatta ben bunu hiç kullanmam arkadaş diyorsan kaldıracaksın tamamen.Mesala 4.1.2 kullanıyorsan , samsung kullanıyorsan ChatOn diye gereksiz bir uygulama vardır ki hemen kaldırılması gerekir :mrgreen: Sonrasında AllsharePlay , Samsung Apps , Gamecube ,Yahoo Finans , Allweather vs gibi uygulamaları eğer kullanmayacaksan kaldırmanı öneririm.Bunlar gün içerisinde belki fazla şarj yemezler ama yinede damlaya damlaya göl olur :)

Bunun yanı sıra Advanced Task Killer kullanmanıda tavsiye ederim. Widget olarak ana ekrana ekle , her telefonu kilitleyeceğin zaman bir kere tıkla.

4. TafareL

TafareL Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Telefon modeli Samsung Note n7000. Root işleminin zararları varmı peki?