1. umut lo ne adamsın güldürdün gece gece :lol:

2.aspirin saolsın ii olmuş bizim serwera gelmişin daha önce serwerın hangisiydi Question

ilham abi valla onun sen olduğunu bilmiyodum ama bir aralar guilddede dr.hemlock vardı pvp yapmıstım ogun bugundur o çarı göremiom o yuzden yazdım yoksa senle hergun görüşüoz :mrgreen:

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
rallici33 demiş ki:
ilham abi valla onun sen olduğunu bilmiyodum ama bir aralar guilddede dr.hemlock vardı pvp yapmıstım ogun bugundur o çarı göremiom o yuzden yazdım yoksa senle hergun görüşüoz :mrgreen:
o ben değildim benim arkadaşım guildi kuranlardan Zerdust yani emin abin.O kullanıyordu bu nicki cano.:)

sağol Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Pffffff Crying or Very sad Crying or Very sad Ya Ah Su Charı Kaptırmasaydım Nese Artık Belki Bi Eu Char Kascam Onu Herculeste Acarsam İleride Alırım Jugg un intikamını Evil or Very Mad

walla kötü olmuş be engin:( gel guildimize bekleris engin sen hızlı atlarsın lwl az anımız geçmedi hihihi

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
»»»єηqη««« demiş ki:
İnş Tekrar Gelirsem Herculese Zaten Gelmek istiyorum Kesin Pm atarım sana
enginim canım benim çok üzüldüm charının hacklenmesine.Bide ben dedim devam et sana diye bırakma bizi hiç hoş olmadı geçmiş olsun cnaım benim.Unutma serverda düşmanın varsa abilerin dostlarında var.herzaman yerin var içimizde bilyiorsun

ewt abim haklı bırakmasaydın keşke bizi bazen düşünüomda iikide gelmişim bu guilde ilham abiyi tanımakk ayrı bişi ya anlatılcak gibi diil tanışmak lazım bizzat :lolmuch: sadece ilham abide diil guildde herke için herkezin yeri ayrı gözümde

he bide enginim unutma bunu bu sadece bi oyun deil bu oyun aslında bana çok şey öretti bu devirde babana bile güvenmicen yawru bende güvenmştim elimle akstım charı somuşlardı o yüzden hayatta hiç dolandırılık üç kağıtçılıkla işim olmaz olanıda sevmem detective

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
baho1992 demiş ki:
ewt abim haklı bırakmasaydın keşke bizi bazen düşünüomda iikide gelmişim bu guilde ilham abiyi tanımakk ayrı bişi ya anlatılcak gibi diil tanışmak lazım bizzat :lolmuch: sadece ilham abide diil guildde herke için herkezin yeri ayrı gözümde

he bide enginim unutma bunu bu sadece bi oyun deil bu oyun aslında bana çok şey öretti bu devirde babana bile güvenmicen yawru bende güvenmştim elimle akstım charı somuşlardı o yüzden hayatta hiç dolandırılık üç kağıtçılıkla işim olmaz olanıda sevmem detective
Cano ne güzel yazmışsın yüreğine sağlık.AÇıkçası ben sizleri tanıdığıma çok memnunum.sizlerle güzelleşiyor oynadığım oyun yoksa oyunları single player oynardım.Herzaman yanınızda ve destekçinizim ve yardıma hazırım.Full sosun +11 e değişmem hiçbirinizi. gülen varsa söylediğime beni tanımıyor demek ki henüz. Cool

Çok Sağolun Bende İstemezdim Böyle Şeyler Olsun Ama artık yapıcak bişi yok Bakalım sroyu Yapabilirsem Oyundan Kesin Ulaşırım Size Rolling Eyes

»»»єηqη««« demiş ki:
Çok Sağolun Bende İstemezdim Böyle Şeyler Olsun Ama artık yapıcak bişi yok Bakalım sroyu Yapabilirsem Oyundan Kesin Ulaşırım Size Rolling Eyes
geçmiş olsun kardes böyle emek hırsızlarının analarına bacılarına sövsen az kalır herculeste tekrar baslarsan guildimize mutlaka bekleriz..

unıondayız suan cok memnunum :) guıld dekılere basarılar... (_NaRKoTiK_)

Yukarı Alt