elimde kalan son charlarida satiyorum 114 xbow cleric FF (CLERIC ATTACK SKILLERINE kadar Yok YOK HEPSI ACIK) +330K SP PET DEVIL 3 AVATAR MAGIC RARE SET DAGER XBOW 105 SPEAR NUKER MAGIC RARE SET RARE+5 SPEAR PET DEVIL ½20LIK 3. SAYFA INVENTORY 101 WARRIOR CLERIC 97 WIZ CLERIC SBOT HESABI TEZGAH CHARLARI ITEMLER oyun PARASI (1B KADAR USTUNDE SATILACAKLARLA 3U BULUR) HEPSINI SATIYORUM

SATMA nedenim 15 gun sonra askere gideek olmam guven meselesine gelince ares serverinda oynayan varsa onur demir eagles guildinden galatakoliq in eski sahibi die sordular mi nasil biri oldugumu ogrenirler tanimayan arkadaslar icinse daha once donanim haber uzerinden cok defa char sattim 1 hafta once 116 wız cleric sattım asagida ki linkten gorebilirler DIYEBILECEGIM EN BUYUK GUVEN KUL HAKKI NEDIR BILIRIM KIMSENIN PARASINDA 1 KURUS GOZUM olMAZ. baskada guven veremem

alacak ciddi arkadaslar lutfen charlara gireyim bakayim falan boyle sey le gelmeyin resimleri koyacam forma ama 4 charinda burdan koydum mu acayip zor is olacak msn den yada face den hepsini gostebilirim charlarda STR INT kacagi yoktur hepsi full str full inttir.

Ulasmak isteyen arkadaslar 0544 585 23 03 bu numaradan bana ulasabilir
asagida gecen gun sattigim WIZ in resimleri vardir.

http://forum.donanimhaber.com/m_57368334/tm.htm

Yukarı Alt