1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Aref'in Sırrı Bizzat Kendim Buldum Kanıtlarıyla Beraber (Her

1. pecete123

pecete123 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    AÇIKLAMA
    1. Oyununun Sırrı 4000$ Değerindeki Kutu Şeklindeki Wireless'li Yazıcı Farkındaysınız Kutunun İçinden Kağıdı Cıkarırken Köşeden Alıyor Kağıdı ve Yazı Bilgisayar Font Yazısı Farkındaysanız Arefin Tahtaya Yazdıgı E11 yazısında 1'Ler cubuklu ama kagıttaki 1'Ler Düz Bir Çizgi Yani Kendi Yazısı Degil. Yazıcının Sekli assagıda Göründügü Gibi Masası Bile Aynı ^^ bu yazıcı İlizyonistlere Özel yazıcıdır Kağıdın Kurdeleli Falan Olması Tamamen Yazıcının Kendi Özelligidir Dedim Ya İlizyonistler İçin Yapılmıs Bu Yazıcı. Uçus 10dk Rötarlıdır Yazısının Sonundaki Gülücüğe Dikkat Edin Hiç Bir Şekilde El Yazısı Degildir buda Kutunun Yazıcı Oldugunu Kanıtlar

AÇIKLAMA
    2. Oyununun Sırrı ise çok basit Şeffaf Poşet 2 Bölmeli Kız Poşeti Karıştırırken Önde Gözüken Kagıtlar Yerinden Kıpırdamıyo Bile. Yani Kıza Kendi Kağıtlarını Çektiriyor. Simdi Diyeceksiniz Kız Bu Kagıtları Görmedimi , Aref Kıza Poşeti Karıştır Derken Elini Poşetin İkinci Bölmesine Koyuyo Ve Elini Sallıo Ve Sallarken Kolunda Gizledigi Kendi Kağıtları Posetin 2. Bölmesine Koyuyor

Not
    Simdi Siz Diyeceksiniz ki Zaten Adam Gercekten Yapamaz Bunu Kandırmaca Ama Önemli oLan Gösteride Yapılan o Kandırmacanın Anlasılmaması.

BILGI
    Tamamen Kendi Analizimdir

Lütfen Herkez Bunu Farklı Yerlerde Paylassın

UYARI
    Lütfen Sacma Yorumlar Yapıp Konumu Kirletmeyin

UYARI
    Bu Yazıyı Okudukdan Sonra Videoyu Tekrar Seyredin Ve Gercekleri Görün

Sırrını Buldum Diye Konu Actım Desteklemedigimi Zannetmeyin Yetenek Sizsiniz Birincisi Belli Yani Sadece Bilgilendirme olsun Diye Actım Bu Konuyu

2. Mopneet

Mopneet   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    Çıkan kağıttaki yazı el yazısı. Aref'e ait mi değil mi bilemem ama o bilgisayarla yazılmamış.