Burada Aref'in son gösterideki olayların perde-arkasını açıklayacağım.

* Evet 1. ve 2. numarası gayet basitti, internette filanda baya bi tartışıldı, 3-5 yıldır bende ilizyona merak sardığım için hemen hemen her türlü numarayı sizlere anlatabilirim nasıl olduğunu, neyse 20 Mart final günü Aref’in yaptığı show’u açıklayayım sizlere.

* 1 numaralı karı Aref’in kankası.
Yüzüğün aynısı önceden Aref’e zaten verilmişti.
Nabız durdurma için koltuk altına masatenisi topu koyulduğunda ve bastırıldığında o kolda nabız durur zaten.

* Neyse başlangıçta toplara kağıt yerleştirirken 3 gösterdi fakat 2 adet topa kağıt koydu , dikkatli izleyin az sonra videosu yayınlanır.

* Top zaten karıda vardı önceden o 1 numaralıda. O kadar genç arasında o yaşlı karı mı zıplayıp topu tutacaktı zaten? Öylece geldi işte kadın elinde top olarak.

* Masa içinde manyetik kuvvet var Yani uzaktan kumandalı sandalyeler arkadaşı bi tuşa basıyor ve sırayla kapanıyor. Aynısını 2001 yılında Chriss Angel kullandı.

* Aynı manyetik kuvvet ile masanın üstünü titretti. Bardaklar ise eski bir yöntem olan tiz ses yöntemi ile kırıldı fakat o sesi insan sesi duyamıyor.

* Ağzındaki duman da yine 2002 yılında David Copperfield içi dumanlı bir kapsülü ağzında patlatarak yapmıştı. Yüzük ve kapsül gösteriden önce hep ağzındaydı.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bırakın bunları madem bu kadar biliyorsun cık orda kendin bir gösteri yapda bizde şaşıralım

Bu gösteride çok belli etti. Sandalyelerin düşüş şekilleri,bardakların kırılma şekilleri vs. daha dikkatli izlerseniz ne olduğunu anlarsınız zaten.

Geciceksin herif show unu guzel sunuyor okadar kisi arasindan yapin bakalim

Ayriyetten toplari rasgele atti orada kanka muhabetti oldugunu sanmiyorum ihtiyarin elleri titriyordu korkmus belli .

Baris Chn demiş ki:
Geciceksin herif show unu guzel sunuyor okadar kisi arasindan yapin bakalim

Ayriyetten toplari rasgele atti orada kanka muhabetti oldugunu sanmiyorum ihtiyarin elleri titriyordu korkmus belli .
Benim saygım büyük gayet hayretler içerisinde seyrettim ve hakkını verdiğini inanıyorum ancak ben şu anda paylaşım yapıyorum.

Ve tiz ses olayı olamaz öyle bişey olsa diğer bardaklarda kırılır neden sadece onun vuduğu kırılıyor ?

Kitty

"Karı" tabiri hoş olmamış tabii...Öhm neyse.
Zaten sihir diye bir şey olmadığını herkes biliyor.İllüzyon yaptığı.Göz yanılgısı yani.

Hiç beğenmedim ve artık bırakın şu hile arama şeyini. Adam yapıyor bi şekilde.

Sefa Doğanay kesinlikle 1. olmalı. En çok hak eden o

Yukarı Alt