1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

"Arda'yı izlemek büyük zevk"

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    "Arda'yı izlemek büyük zevk"
    Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, FİFA'nın resmi internet sitesine konuştu. Hollandalı çalıştırıcı Türk futbolcuları överken Arda'yı örnek gösterdi ve “Onu izlemek büyük zevk. Fantastik bir oyuncu” açıklamasını yaptı.

Geçtiğimiz mayıs ayında Milli Takım’ın başına geçen ve 1 Ağustos’ta resmi olarak göreve başlayan Guus Hiddink, FİFA’nın resmi internet sitesine konuk oldu. Hollandalı çalıştırıcı, Türk Milli Takımı’nın başına geçtiği için çok mutlu olduğunu belirtirken, “Federasyonun büyük bir vizyonu var. Bu nedenle yapılan teklifi kabul ettim” ifadelerini kullandı. Hiddink, Türk futbolcuların oynamaktan keyif aldığını ve kendilerinden beklentileri karşılamak için ellerinden geleni yaptığını söylerken Arda’yı örnek gösterdi. Başarılı çalıştırıcı, “Arda Turan’ı izlemek gerçekten büyük bir zevk. Kendisi harika bir futbolcu” ifadelerini kullandı.

‘Onur duyuyorum’

Arda da FİFA’nın sitesine açıklamalarda bulunarak, “Türkiye’deki insanlar inanılmaz ihtiraslı. Takımlarına olan sevgilerinden asla vazgeçmiyorlar” dedi. Genç yıldız, çok vatansever biri olduğunu belirtirken, “Ülkeme teşekkür etmek istiyorum ve bu nedenle Milli formayı sırtıma geçirmenin anlamı benim için çok büyük. Bu gerçekten önemli bir onur” diyerek sözlerini tamamladı.​

2. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Tamam arda iyi hoş da şu çirkefliğini ona buna olan saldırganlığını bırakırsa daha iyi olur

3. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Emre abisinden öğrenmiş onun yolunda ileriler :P

4. Avasin

Avasin Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    GS nin suyunda var böyle birşey bro emre fenerde öğrenmedi ki gs zamanlarında öğrendi böyle olmayı. E ardada gs de öğrendi demekki neymiş ... :twisted: :lol:

5. Apollon

Apollon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Lugano nerde öğrendi? Bilica? Volkan? Kazım? Bırakın bu işleri bu gün Arda'yı satmayı düşünüyoruz deseler ilk teklifi f5 yapar..