1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ardayı çıldırtan fotoğraflar.

1. Infinity

Infinity Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Galatasaray'ın ve Milli Takım'ın yıldızı Arda Turan'ın sevgilisi Nazlı Öztürk'le olan görüntüleri internete sızdı. Arda ateş püskürdü.

Ucankus adlı sitede yayınlanan fotoğraflarda Arda ve sevgilisi ev ortamında samimi görüntüleri yer alıyor.

Fotoğrafların yayınlanmasının ardından açıklama yapan arda 'Görüntülerin yayınlanması, tek kelimeyle, kişilik haklarıma saldırıdır. Buradaki amaç, şahsımı karalamak ve zedelemek adına, her insanın özel hayatında yaşanan bir masumiyetin üzerine başka anlamlar katarak kamuya sunmaktır'' dedi.

Arda açıklamasına şöyle devam etti: ''Özel hayatıma tecavüz olarak nitelendirebileceğim ve 1.5 yıl öncesine dayanan bu fotoğrafları çalıp internet ortamına sızdıranlar ve bunları, özel hayata saygı kavramını göz ardı ederek yayınlayanlar hakkında hukuki haklarımı saklı tutacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın.

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Onlar futbolcu olduğu için insan değil sanıyoruz.22 yaşındaki adamın bu resimlerinde haber olacak ne var anlamıyorum.Sanki bir kızla değil bir erkekle bu kadar samimi :!!&%&!

3. _MaGiCiNe_

_MaGiCiNe_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrencİ
    ardayı bitirmeye calışıyolar ama arda bu tuzaklara düşmeyeceğini söyluyor ve daha cok azimleniyor